Як роздрукувати лист в лінійку, чи в клітинку на звичайному аркуші А4? Розмітка листа в лінійку і клітинку

Рекламний блок


Часто користуюся всякого роду блокнотами для запису робочих питань і для візуалізації проектів. Днями закінчився мій грубезний блокнот (щоденник), але купувати новий немає бажання (рік вже закінчується, куплю у грудні). А щоб не обмежувати політ своєї фантазії вирішив користуватися звичайним офісним папером. Спробував намалювати в Word сітку, але вийшло якось не дуже... Плюс розмір поділу ніяк не виходило зробити рівно 5мм. Вирішив пошукати в інтернеті як роздрукувати лист в лінійку на звичайному аркуші формату А4.

Ось що я знайшов. Є відмінний веб-сервіс, який служить виключно для створення красивої розмітки з подальшим виведенням на друк. Перейти на нього можна за посиланням:

gridzzly.com

Перейшовши на сайт, ви побачите запропоновану розмітку і повзунок з вибором розміру. Для зручності вгорі екрану приліплена лінійка

градации для распечаткиВам залишається лише вибрати потрібну розмітку, вибрати ширину колонки/рядки і натиснути на кнопку PRINT.

Єдине, на що хочу звернути увагу, при друку обов'язково виставляйте масштаб - 100%, тоді лист буде надруковано практично під краю.

Для підняття настрою пропоную подивитися відео про сучасних Родін Гудів:

Рекламний блок