AOMEI Backupper Standardбезкоштовний інструмент для резервного копіювання і відновлення даних


[img]http://windowstips.ru/wp-content/uploads/2014/11/AOMEI-Backupper-Standard.png?34342c[/img]AOMEI Backupper Standard є повнофункціональним інструментом, який допоможе вам створити резервну копію та відновити важливі дані, а також клонувати диски і розділи за кілька простих кроків. Розроблена з урахуванням всіх типів користувачів, ця програма включає в себе і деякі інші функції, з якими ви можете легко перевіряти і переглядати резервні образи.

Backupper має інтуїтивно зрозумілий і добре структурований інтерфейс, який майже повністю присвячений трьом основним функціям програми: резервне копіювання, відновлення і клонування дисків або розділів. Кожна з цих трьох функцій запускає діалог майстра, який веде через весь процес з чіткими інструкціями та порадами.

З AOMEI Backupper ви можете зробити резервне копіювання файлів і папок, цілих системних дисків, просто дисків або розділів, при цьому резервні копії можуть бути збережені як на іншому диску або зовнішньому USB-накопичувачі, так і у вигляді файлів образів. Ви також можете розділити резервні копії або включити їх шифрування і стиснення. Останній варіант виключно корисний для економії дискового простору при резервному копіюванні великих обсягів даних, таких як цілком операційна система або весь розділ.

Функція відновлення («Restore») вимагає від вас, щоб ви вибрали файл образу, в якому зберігаються ваші дані. Опція «Clone» також дуже проста у використанні, але пропонує інші можливості – з нею ви можете клонувати весь диск або тільки один з його розділів. Клонируемым диском може бути навіть зовнішній диск, наприклад, USB-накопичувач.

Нарешті, слід зазначити, що у складі AOMEI Backupper є ряд дуже корисних утиліт, призначених, головним чином, щоб допомогти вам управляти резервними архівами. З їх допомогою ви можете перевірити цілісність резервних копій, змонтувати образ резервної копії у віртуальний розділ для подальшого перегляду вмісту, або навіть об'єднати різні резервні копії в єдиний образ. Остання функція доступна тільки в професійної, платній версії Backupper.


17-11-2014-13-50-53.png 17-11-2014-13-51-51.png 17-11-2014-13-52-53.png 17-11-2014-13-53-09.png 17-11-2014-13-50-36.png 17-11-2014-13-51-08.png

На довершення до всього, цей прекрасний інструмент для резервного копіювання пропонує ще одну додаткову функцію, яка дозволяє створити завантажувальний носій на CD/DVD або USB, який ви можете використовувати в якості запасного рішення.

Загалом, AOMEI Backupper є одним з лідируючих продуктів, який охоплює всі потреби резервного копіювання і відновлення даних. В якості бонусу він пропонує набір зручних інструментів, які допоможуть вам керувати вашими образами резервних копій.

Примітка: на офіційному сайті пропонується завантажити дві безкоштовні версії. Версія на 60 Мб підтримує Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8 і Windows 8.1, тоді як версія на 20 Мб підтримує тільки Windows 7 і вище.

Скачати AOMEI Backupper Standard з офіційного сайту розробника