Як скачати відео з youtube. 3 найкращих способу


Часто мені задають питання "як завантажити відео з youtube?". Тема вже давно поїдена, нічого нового не скажу, але якщо ви потрапили на цю сторінку, значить питання ще актуальне.

Спочатку я не міг зрозуміти навіщо качати відео з youtube, якщо його можна подивитись онлайн. Однак коли у мене з'явилася дитина, з'явилася необхідність закачати мультиків телефон, щоб показувати дитині (не завжди в зоні дії wi-fi), ось тоді я теж задався питанням скачування відео з ютуба.Є багато різних варіантів скачування відео з youtube, я ж вам розповім про три перевірених і дуже зручних способи, якими користувався сам. Ви можете вибрати для себе найзручніший для вас спосіб:


3 способи зберегти відео з youtube в комп'ютер
  • Викачуємо відео з youtube за допомогою savefrom.net
  • Викачуємо відео youtube через SaveDeo
  • Викачуємо видо з youtube за допомогою плагіна

Викачуємо відео з youtube за допомогою savefrom.net

Це мій самий улюблені спосіб скачування відео з ютуб. Простота цього методу, дозволяє завантажити відео в будь-якому браузері, без установки розширень і доповнень.

Щоб завантажити відео, потрібно відкрити зацікавив вас відеоролик і в адресному рядку, до youtube додати символи ss, щоб вийшло як на скріншоті і натиснути Enter

как скачать видео с youtube 1Після натискання Enter ви потрапите на сторінку сайту savefrom.net, в якому ви побачите посилання на джерело відео, тривалість відео ролика, його назву і найголовніше, кнопки з вибором якості зберігається ролика

как скачать видео с youtube 2Вибираємо потрібну якість (для скачування відео на телефон, я вибираю якість 360 або 480, для маленького екрану це цілком прийнятно), зберігаємо в комп'ютері

как скачать видео с youtube 3Як бачите, дуже простий і зручний спосіб скачування відео з youtube.

Викачуємо відео youtube через SaveDeo

Дуже крутий сервіс для скачування відеороликів з сайту youtube! Для отримання посилання на скачування, вам потрібно перейти на сайт SaveDeo і вставити посилання вашого відеоролика

как скачать видео с youtube 4після чого натиснути кнопку "Download" і вибрати потрібний формат для скачування

как скачать видео с youtube 5Величезний плюс цього сервісу - велику кількість форматів в яких можна зберегти відеоролик.

Викачуємо видо з youtube за допомогою плагіна

Даний спосіб не такий швидкий як попередні, але зате самий зручний. Якщо ви часто користуєтеся скачуванням відео роликів з ютуба, то цей метод саме для вас.

Так як я користуюся в основному браузером Firefox, то напишу як з допомогою цього браузера і плагіна Download YouTube Videos as MP4 можна дуже зручно зберігати відео в комп'ютер.

І так, відкриваємо браузер, переходимо за посиланням плагіна, встановлюємо його. Після цього відкрийте будь-яке відео на youtube і зверніть увагу на кнопку "Завантажити"

как скачать видео с youtube 6При натисканні на неї, ви побачите посилання на відеоролики різної якості і формату

как скачать видео с youtube 7Як бачите дуже зручно!