Microsoft підтверджує свою участь у MWC 2015


MWC 2015 Microsoft

З 2 по 5 березня 2015, в Барселоні, пройде виставка Mobile World Congress, де провідні виробники мобільних пристроїв представлять свої новинки, яким судилося з'явитися на ринку в першій половині наступного року.

Мобільний конгрес може бути першим міжнародним заходом, присвяченим мобільної індустрії, в якому Microsoft буде брати участь у своєму новому якості, тобто в ролі виробника і продавця смартфонів. Першим свідченням цього є нещодавно виявлений сайт, який графічно виглядає досить бідно і, схоже, створений для реєстрації присутнього персоналу Microsoft на MWC 2015.

Слід зазначити, що присутність ряду співробітників Microsoft на цій виставці не обов'язково означає презентацію нових пристроїв Lumia, враховуючи широкий спектр інших заходів, запланованих у компанії на майбутній рік, а також велика кількість партнерів Microsoft, які також буде брати участь у проведенні MWC.

Але якщо Microsoft все ж вирішить розширити сімейство Lumia новими моделями в перші місяці 2015 року, то Mobile World Congress дійсно може стати плацдармом для їх подання, але на даний момент немає певної інформації на цей рахунок.