Як збільшити швидкість роботи комп'ютера?Сьогодні розповім як збільшити швидкість роботи комп'ютера не витрачаючи на це ні копійки грошей. Я вже писав статтю в якій розглянуті основні методики для збільшення швидкості роботи комп'ютера, але більшість рад в тій статті пов'язані з витратами.

Що ж робити, якщо ваш комп'ютер слабенький, а хочеться щоб він працював швидше? У мене на роботі не досить потужний комп'ютер, а для його апгрейда немає вільних коштів у бюджеті. Вирішив збільшити його продуктивність своїми силами.

Операційна система Windows орієнтована на користувача, якому потрібна не тільки зручна, але й гарна операційна система, це як ремені приводні на автомобілі, потрібно контролювати щоб все працювало як треба. Найчастіше, вся ця краса вимагає чималих ресурсів.

Якщо ж ви користуєтеся комп'ютером для роботи і всі "красоти" вас не просто відволікають, але і поїдають чимало ресурсів (яких і так може бути мало), тоді раджу все це відключити.

Для збільшення швидкості роботи комп'ютера, відключимо всі візуальні ефекти. Для цього відкрийте "властивості комп'ютера"

увеличить скорость работы компьютера 1перейдіть до "додаткові параметри системи"

увеличить скорость работы компьютера 2у віконці, відкрийте "Установки" швидкодії

увеличить скорость работы компьютера 3Потім встановіть галочку на "Особливі ефекти" і зніміть галочки крім "Згладжувати нерівності екранних шрифтів"

увеличить скорость работы компьютера 4Натисніть "Застосувати" і дочекайтеся, поки система відключить всі візуальні ефекти. Після відключення візуальних ефектів, всі вікна стануть непрозорими і змінять свій колір на сірий.

На моєму комп'ютері після відключення візуальних ефектів, звільнилося близько 450 - 500 Мб. оперативної пам'яті (що при загальному обсязі 2 Гб., навіть дуже суттєво!). Після цього ваш комп'ютер буде працювати значно швидше.