Новий Toshiba Satellite Radius 15 отримав поворотний екран з роздільною здатністю 4k Ultra HD

[img]http://windowstips.ru/wp-content/uploads/2015/06/Toshiba-Satellite-S55t_ANGLE1.jpg?34342c[/img]

Toshiba анонсувала нові доповнення до своєї серії Satellite Radius, на чолі яких стоїть модель з 15.6-дюймовим обертовим дисплеєм з роздільною здатністю 4k Ultra HD і щільністю пікселів 282 ppi.

Toshiba Satellite Radius 15 4k Ultra HD Edition - саме так називається провідна модель - пропонує Lenovo Yoga-подібний дизайн, який в даному випадку використовує дві петлі, що дозволяють повертати дисплей на 360 градусів назад. Завдяки цьому пристрій може бути використане в різних режимах в залежності від ситуації.

[img]http://windowstips.ru/wp-content/uploads/2015/06/Toshiba-Satellite-Fusion-15-L55W_ANGLE5.jpg?34342c[/img]

Машина має процесором Intel Core i п'ятого покоління (до Core i7), 12 ГБ ОПЕРАТИВНОЇ пам'яті, вбудованою графікою Intel, динаміками harman/kardon і металевим корпусом.

Цей, як і інші нові ноутбуки, оснащений спеціальною кнопкою на клавіатурі для запуску віртуальної помічниці Cortana. Нагадаємо, що це ключова особливість майбутньої Windows 10, і одна з особливостей, які Microsoft не буде пропонувати в Росії.

Вартість новинки складе близько 1100 доларів, але поки не ясно, чи побачимо ми цю модель в Росії. Також Toshiba представила кілька інших моделей цієї серії, включаючи 14-дюймову модель і варіант з дисплеєм 15.6", але з роздільною здатністю Full HD. Разом з Radius виробник оновив і інші серії своїх мобільних комп'ютерів – Satellite S, L і C.