Asus - ще одна компанія, разочаровавшаяся Windows RT


[img]http://windowstips.ru/wp-content/uploads/2013/07/Asus-Vivo-Tab-RT.jpg?34342c[/img]

Планшет Surface RT від Microsoft не користується популярністю у споживачів, однак та ж сама доля спіткала подібні моделі і від інших компаній. Різні апаратні партнери софтверного гіганта, які в свій час вирішили відчути грунт з пристроями під управлінням Windows RT, почали давати відступ. Asus це просто ще один виробник, який не задоволений продажами планшетів з урізаною версією Windows 8, і прямим текстом заявляє, що навряд чи буде робити нові спроби в цьому напрямку.

Глава Asus Джонні Ши заявив в інтерв'ю AllThingsD, що «результати не дуже перспективні», і в майбутньому його компанія віддасть перевагу пристрою з повноцінною версією Windows 8 і процесорами від Intel.

Нагадаю, Windows RT є «неповноцінною» версією Windows 8, на яку можна встановлювати тільки додатки з Магазину Windows. Паралельно з цим недоліком пристрої на цій платформі продаються за завищеними цінами. Microsoft, однак, нещодавно була змушена скоротити вартість свого Surface RT, але, судячи з усього, вже занадто пізно.

Між тим, Asus не збирається відмовлятися від пристроїв з Windows 8 і планує 8-і 10-дюймові планшети, а Asus VivoTab RT з Windows RT навряд чи отримає своє продовження.

Джерело: AllThingsD