Куди поділися повідомлення про наявність нових оновлень Windows 8?


Користувачі Windows 7 і більш ранніх версій вже звикли, що операційна самостійно повідомляє їм про наявність нових оновлень для Windows за допомогою спливаючого повідомлення на панелі завдань, однак ті, хто вже перейшов на Windows 8, могли помітити, що ці самих повідомлень, які начебто повинні надходити від центру оновлень Windows, просто-напросто немає.

Where are Windows 8 Update Notifications

Як з'ясовується, користувачі Windows 8, які активували пункт «завантажити оновлення, але рішення про встановлення приймається мною» або «Шукати оновлення, але рішення про завантаження та встановлення приймається мною», будуть до нескінченності чекати, поки в області сповіщень з'явиться повідомлення про наявність нових оновлень. Це не буде! Ніколи!

windows-7-updates-notification.png

Повідомлення центру оновлень Windows 8 відображаються тільки на екрані входу в систему, а не на робочому столі, як ми звикли.

logon-wu-notification.png

Про причини видалення цих повідомлень, Microsoft повідомила у своїй відповіді на листи користувачів:

«89.30% користувачів Windows 7 використовували параметр «автоматично Встановлювати оновлення», 2.38% «Повідомляти мені, перш ніж встановлювати», 3.44% вибрали «Повідомляти мені, перш ніж завантажувати» і 4.88% «Не перевіряти наявність оновлень». Простіше кажучи, на комп'ютерах 90% користувачів оновлення встановлювалися без відображення оповіщень та запитів на підтвердження».

Просте рішення проблеми

Проблему (якщо для вас це взагалі проблема) можна вирішити за допомогою безкоштовного додатку Windows (8) Update Notifier, яке інформує про доступні оновлення через спливаюче повідомлення і дозволяє відкривати вікно «Центр оновлення Windows» натисканням на це саме спливаюче повідомлення.

Додаток тихо працює в області сповіщень, тому не буде заважати вашій роботі. Більш того, це портативний інструмент, який не вимагає установки. Він регулярно перевіряє наявність оновлень та інформує вас, якщо такі є.

12-01-2013-18-34-02.png

Якщо побажаєте, ви можете вручну перевірити наявність оновлень або перейти до центру оновлень. Для цього клацніть правою кнопкою миші по іконці програми і виберіть необхідний пункт в контекстному меню. Там же ви можете відключити показ повідомлень, якщо це буде потрібно.

12-01-2013-18-39-17.png

Якщо ви вирішите використовувати Windows (8) Update Notifier на постійній основі, ймовірно, ви захочете, щоб програма автоматично запускався разом з Windows 8. В такому випадку, скопіюйте файл WindowsUpdateNotifier.exe в папку автозавантаження.

Шлях до цієї папки для конкретного користувача:

C:\Users\имя користувача\AppData\Roaming\Microsoft\Window s\Start Menu\Programs\Startup

І для всіх користувачів:

C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Startup

Я використовую програму на своєму комп'ютері, і працює вона просто чудово!

Сподіваюся, ця стаття буде вам корисна!

Скачати Windows (8) Update Notifier