Microsoft представила конкурента Chromecast під назвою Wireless Display Adapter

Рекламний блок

Wireless Display Adapter

Інтерактивна «флешка» Google Chromecast є винятково успішним продуктом, який дозволяє транслювати практично будь зміст на великий екран телевізора. Концепція Chromecast була запозичена низкою компаній, серед яких і Mozilla, а тепер до них приєдналася Microsoft.

Редмондская компанія представила Wireless Display Adapter – пристрій, з яким ви можете передавати зображення з екрану вашого смартфона або планшета на телевізор або монітор. Донгл, що підключається до порту HDMI або USB на телевізорі або моніторі і працює в режимі P2P стандарту Miracast.

Wireless Display Adapter by Microsoft

Microsoft Wireless Display Adapter може використовуватися для презентацій в корпоративному секторі, а середньостатистичний користувач може використовувати пристрій для ігор або перегляду Netflix на великому екрані. І оскільки тут використовується стандарт Miracast, HDMI «флешка» від Microsoft не потребує Wi-Fi-сигнал, як Chromecast. Технологія Miracast вбудована в Windows 8.1; також вона підтримується рядом пристроїв з Windows Phone 8.1 і Android.

Ціна 59.95 доларів не є самою привабливою на ринку, так що змагатися з Chromecast, який коштує 35 доларів, буде не просто.

Рекламний блок