Як обрізати пісню? Обрізаємо пісню онлайн і безкоштовно!

Рекламний блок


Потрібно було вчора обрізати пісню для установки на рінгтон, вирішив погуглити як сьогодні це актуально зробити. Раніше для цих цілей, я встановлював якийсь софт (не пам'ятаю вже назви), який був створений для більш глобальних завдань, зараз же все це можна зробити онлайн і при цьому безкоштовно!

Знайшов близько п'яти сайтів, які обрізають музику онлайн, але той, який я сьогодні опишу, перевершив всі мої очікування. Мало того що все працює швидко і без перезавантаження сторінки, так там ще й аудіо доріжка розгортається у візуальному відображенні. Загалом читайте.

Сайт для обрізання музики називається mp3cut, перейти на нього можна за посиланням:


Обрізати музику на сайті mp3cut.ru

Після переходу ви потрапите на сторінку обробки музичних файлів. У першу чергу вам потрібно вибрати що цікавить вас аудіо файл, натиснувши на кнопку "Відкрити файл"

Обрезать песню онлайн, нарезка mp3, обрезка mp3 1Як тільки буде завантажений файл, відкриється панель управління і "обрізання" (не сильно вульгарно?)

Обрезать песню онлайн, нарезка mp3, обрезка mp3 2

Все що вам потрібно зробити, це вибрати з допомогою повзунків (сині з зазначенням часу) проміжок пісні, вказати при необхідності загасання і плавне початок і натиснути на кнопку "Обрізати". У наступному вікні вам залишається лише завантажити створене творіння.

Обрезать песню онлайн, нарезка mp3, обрезка mp3 3Як бачите обрізати пісню з допомогою цього сайту, неймовірно просто! Мені самому дуже сподобалося. Так само у них на сайті можна обрізати відео

Рекламний блок