Як створити точку відновлення windows 7?

Рекламний блок


Сьогодні розберемося як створити точку відновлення windows 7, для подальшого відновлення системи в результаті збою. На жаль трапляються такі ситуації, після яких ваш комп'ютер не завантажується або завантажується некоректно. Найшвидший і менш проблематичний варіант відновити роботу - скористатися відкатом системи на стабільну версію.

"Зламати" систему можна різними способами, але найбільш поширені - це установка програмного забезпечення, встановлення драйверів, некоректне оновлення Windows. Саме ці дії, у 90% випадків, що призводять до торможениям в роботі, а так само до виходу з ладу операційної системи. Але нічого не страшно, якщо у вас завжди є свіжі точки відновлення системи.

У статті розберемося як робити точку відновлення і як скористатися ними для відновлення системи в разі збою. Якщо ж нижчеописані рекомендації вам не допоможуть, ви завжди можете звернутися до професіоналів з http://www.hardmaster.info/ для відновлення ваших даних.

Створюємо точку відновлення системи

Для створення точки відновлення системи відкриваємо властивості комп'ютера

Создаем точку восстановления системы 1відкриваємо пункт "Захист системи"

Создаем точку восстановления системы 2У вікні тиснемо кнопку "Створити"

Создаем точку восстановления системы 3введіть назву точки відновлення, дату і час можете не вказувати у назві, вони поставятся автоматично. Після введення назви, тисніть "Створити"

Создаем точку восстановления системы 4Почнеться створення точки відновлення, дочекайтеся завершення процесу

Создаем точку восстановления системы 5якщо все пройшло успішно, ви побачите повідомлення

Создаем точку восстановления системы 6після цього спокійно виробляєте експериментальні дії над своїм комп'ютером, у разі проблем можна буде відновити працездатну версію системи.

Відновлюємо систему з точки відновлення

А тепер уявімо, що у вас система відмовилася коректно працювати. Якщо комп'ютер зовсім не завантажується, можна скористатися диском для установки Windows 7. Під час завантаження диска вибрати пункт "Відновлення системи" і пройти по шляху вибору операційної системи і створеної точки відновлення.

Якщо Windows завантажився але працює некоректно, можна скористатися штатними інструментами для відновлення системи. Для цього відкриваємо вікно "Властивості системи" і переходимо у вкладку "Захист системи" (вікна описані вище у розділі створення точки відновлення системи).

У вікні тиснемо кнопку "Відновлення", потім тиснемо "Далі"

Восстановление системы 1вибираємо створену раніше точку відновлення системи (або останню) і тиснемо "Далі"

Восстановление системы 2У вікні натискаємо "Готово"

Восстановление системы 3і ще раз погоджуємося з тим, що ми робимо

Восстановление системы 4після чого почнеться відновлення системи. Під час відновлення, комп'ютер перезавантажиться без вашої участі. Після успішної перезавантаження ви побачите повідомлення

Восстановление системы 5

Готово! Система відновлена і знову знаходиться в робочому стані. Хочеться додати, що перед кожним оновленням системи, точки відновлення автоматично створюються. Так що якщо оновлення системи призвело до поломки, завжди можна скористатися відновленням.

Рекламний блок