Нагадуваннясьогодні в 19:00 мск Microsoft представить нові Surface; вестиметься онлайн трансляція


Surface

Каталог продуктів Surface готується отримати новий імпульс завдяки черговим моделей, які будуть представлені сьогодні під час заходу, організованого Microsoft в Нью-Йорку. Ми будемо стежити за цією довгоочікуваною зустріччю, а потім розповімо вам про все, що покаже компанія.

У числі найбільш вірогідних кандидатів на презентацію значиться «міні» версія планшета Surface, і нова модель «Pro», яка нібито буде оснащений 12-дюймовим дисплеєм.

Багато авторитетні джерела вважаються вельми вірогідною презентацію Surface Mini, але на Computerworld стверджують, що сьогодні на сцені в Нью-Йорку з'явиться тільки новий Surface Pro. Виходить, що презентація міні-версії Surface знову відкладається на невизначений час, або це просто неточна інформація? Буде краще, якщо ми не будувати ніяких припущень, і просто дочекаємося вечора, коли будуть розвіяні будь-які сумніви.

Нагадаю, що презентація розпочнеться о 19:00 за московським часом. Більше того, компанія буде вести пряму онлайн-трансляцію, яку ви можете подивитися тут.