Як закріпити папки на панелі завдань в Windows 10 TP

Windows 10

У Windows 7 Microsoft ввела ряд невеликих, але дуже корисних функцій для поліпшення панелі завдань і зручності роботи на робочому столі. Aero Snap, Shake, Peek, можливість закріплювати програми на панелі завдань і опції для швидкого доступу до часто використовуваних файлів і папок за допомогою функції Jump List – це лише деякі з основних моментів.

Однак навіть при тому, що доступ до часто використовуваних файлів і папок можна отримати клацанням правої кнопки миші на значку провідника, Windows 7 і Windows 8 не дозволяють користувачам закріплювати папки на панелі завдань, принаймні, вбудованими засобами.

Чи змінилося це в Windows 10? Відповідь – так. Один з безлічі позитивних моментів в Windows 10 полягає в тому, що ця версія операційної системи дозволяє прикріплювати папки на панелі завдань без допомоги сторонніх утиліт. Наприклад, ви можете закріпити «Завантаження», «Зображення», «Відео» і будь-яку іншу папку, до якої ви часто звертаєтеся. Інша перевага цього полягає в тому, що ви можете відкривати закріплені папки за допомогою гарячих клавіш (клавіша Windows цифри від 1 до 9).

Screenshot (3)

Для того щоб закріпити папки на панелі завдань в Windows 10, просто дотримуйтесь інструкцій нижче:

Крок 1: Перш за все, знайдіть папку, яку ви хочете закріпити. Зверніть увагу, що ви не можете закріпити відразу кілька папок.

Крок 2: Далі клацніть правою кнопкою миші на папці, а потім натисніть «Pin to start». Це дія закріпить вашу папку в меню «Пуск» або на початковому екрані.

Screenshot (1)

Крок 3: Тепер відкрийте меню «Пуск»/початковий екран, клацніть правою кнопкою миші на плитці папки і натисніть «Pin to taskbar». На цьому все!

Screenshot (2)

Як ви помітили, Windows 10 не дозволяє закріплювати папки на панелі завдань безпосередньо з робочого столу або з провідника, і це не дуже зручно, так як доводиться виконувати одне зайве дію. Так, принаймні, справа в поточній попередньої версії. Залишається тільки сподіватися, що компанія додасть цю опцію в контекстне меню провідника до моменту виходу фінальної версії.

До речі, точно таким же способом до панелі завдань можна прикріпити і кошик.