Міні диспетчер завдань в стилі Windows 8 для Windows 7, Vista і XP

Мабуть, одним з найбільш очікуваних подій ІТ у 2012 році є запуск Windows 8. Всі очі спрямовані на майбутню ОС від Microsoft. На щастя, софтверний гігант не став мучити нас довгим очікуванням і випустив кілька попередніх версій для ознайомлення.

Как перенести компактный диспетчерз задач из Windows 8 в Windows 7

Якщо ви уважно стежили за розвитком Windows 8 ви повинні знати, що Windows 8 має багато подібностей з Windows 7, але є і маса відмінностей, як в плані можливостей, так і в плані інтерфейсу. Windows 8 є першою ПК-орієнтованої операційною системою з інтерфейсом Metro (Modern), який оптимізований для сенсорних пристроїв. Коли Microsoft випустила Windows 8 Consumer Preview, багато розробники поринули у створення програм, які переносять деякі особливості Windows 8 на Windows 7 (Windows Vista). Якщо ви вже використовуєте Windows 7 екран блокування, Charms bar, початковий екран і інші елементи інтерфейсу Windows 8, я вважаю, що вас зацікавить та додаток Metro Task Manager, яке приносить на Windows 7 «Диспетчер завдань» з Windows 8. Для тих хто не знайомий з новим «Диспетчер завдань» скажу лише, що він значно вдосконалено, порівняно зі своїми братами з попередніх версій Windows. Новий «Диспетчер завдань» має 2 режими перегляду, а саме: компактний і розширений режими.

25-09-2012 16-17-24

Додаток Metro Task Manager є портативним, а це означає, що вам не доведеться його встановлювати. Просто запустіть виконуваний файл, ви зможете переглядати всі запущені процеси і їх статус. Більш того, Metro Task Manager дозволяє завершувати будь-яку запущену програму, а також швидко перезавантажувати Windows Explorer. Зазначу, що кнопка More Details відкриває «Диспетчер завдань».

25-09-2012 16-18-28

Підводячи підсумок, скажу, що це просто базова реалізація компактного режиму «Диспетчера завдань» в Windows 8, який дозволяє швидко переглядати всі запущені програми та завершувати процеси. Загалом, Metro Task Manager буде корисним доповненням для користувачів попередніх версій Windows. Додаток працює на Windows XP, Windows Vista і Windows 7.

Завантажити Безкоштовно Metro Task Manager