Stardock Tiles - перегляд і управління запущеними програмами Windows

Stardock Tiles для Windows

Деякі люди стверджують, що багатозадачність насправді тільки заважає нашому мозку правильно обробляти інформацію, що робить нас менш сконцентрованими і продуктивними. В моєму випадку багатозадачність надає протилежний ефект. Робота в такому режимі допомагає мені залишатися сконцентрованим і високопродуктивним протягом всього дня.

Якщо говорити про багатозадачного роботі за комп'ютером (з кількома запущеними додатками, панель завдань і гарячі клавіші Alt Tab використовуються мною в дуже рідкісних випадках. Я віддаю перевагу щось більш зручне і функціональне. Зокрема, з недавніх пір я віддаю перевагу Tiles.

Додаток Tiles, яке було розроблено відомою компанією Stardock, дозволяє керувати запущеними програмами та файлами (в тому числі традиційними настільними і сучасними додатками для Windows 8) через спеціальну бічну панель. З Tiles ви зможете переходити від однієї програми або файлу до іншого з допомогою швидкого і виключно зручного способу.

05-01-2014 15-35-22

Додаток не є портативним, а значить перш за все його необхідно встановити на комп'ютер. Tiles підтримує всі операційні системи Windows, включаючи 32-бітні і 64-бітні версії Windows 7, 8 і 8.1.

По своїй суті, Tiles перетворює роботу з файлами (або відкритими вікнами) та програмами в суцільне задоволення. Бічна панель складається з декількох сторінок (my tiles, apps і docs), на яких з'являються мініатюри запущених додатків і файлів. Для переміщення між сторінками бічній панелі використовується ліва кнопка миші та колесо прокрутки.

Взаємодія з Tiles здійснюється за допомогою миші. Наприклад, для прокрутки мініатюр вгору і вниз, використовується коліщатко миші. Крім того, якщо утримувати кнопку Shift, а потім натиснути праву кнопку миші на мініатюрі вікна, з'являється можливість змінити його положення. Мініатюри відкритих вікон зовні нагадують стандартні ескізи вікон в Windows на панелі завдань. Однак Tiles дозволяє бачити мініатюри як звичайних програм Windows, так і сучасних (Modern).

05-01-2014 15-36-32

Природно, у програми є налаштування. Щоб потрапити у вікно налаштувань, потрібно клацнути правою кнопкою миші в інтерфейсі Tiles і в контекстному вибрати опцію «Configure Stardock Tiles». Це ж контекстне меню додатково дозволяє закрити або згорнути/розгорнути вибране вікно.

Вікно конфігурації дозволяє змінювати різні параметри Tiles. Наприклад, можна змінити стиль бічній панелі, але ця функція доступна тільки в платній версії програми. Також можна змінити розмір бічній панелі і її положення на екрані. Ще одна корисна настройка дозволяє вибрати типи елементів, які відображаються на конкретній сторінці. Наприклад, можна зробити так, щоб на сторінці «my tiles» відображалися тільки мініатюри сучасних додатків, а на сторінці «apps» – настільні додатки.

05-01-2014 15-37-15

Загалом, Tiles найбільше підійде тим, кому потрібен швидкий доступ до запущених програм і відкритих файлів. В даний час доступні безкоштовна і платна ($9.99) версії Tiles, і остання пропонує ряд додаткових опцій.

Думаю, ви зможете знайти застосування цьому додатку, так що обов'язково спробуйте його.

Скачати Stardock Tiles з офіційного сайту