Настройка роутера D-Link DIR-615 K/R1 для Будинок.ру (PPPoE)


как подключить Дир-615 для Дом.ru

WiFi-роутер Длинк DIR-615 апаратної версії K/R1 зараз дуже непогано продається і тому стає досить поширеним пристроєм. Такою популярністю він зобов'язаний в першу чергу ціною. Навіть погана слава версій K1 і K2 не зіграла фатальну роль. Це маршрутизатор початкового рівня з звичайними для цього класу пристроїв функціями. Простіше кажучи - «Дешево і сердито». Тому DIR-615 пропонують своїм клієнтам різні Інтернет-провайдери, серед яких і такий великий оператор зв'язку - Будинок.ру (він же ЕР-Телеком). З налаштуванням роутера може впорається навіть починаючий і виклик монтера провайдера абсолютно не потрібен. Зараз я докладно розповім як це можна зробити.
Підключення DIR-615 просте - треба під'єднати кабелі до нього так, як на малюнку:

как подключить Дир-615 для Дом.ru

Після того, як підключили кабелі до роутера - треба перевірити налаштування мережної плати комп'ютера, з якого буде налаштовувати. Параметри протокол Інтернету версії 4 повинні бути виставлені так:

Настройка сетевой платы windows 7

Після цього у своєму браузері Internet Explorer, Chrome і т. д.) в адресний рядок вводимо IP-адресу маршрутизатора - в нашому випадку це 192.168.0.1 - і натиснути кнопку Enter. Вам повинна відкритися сторінка доступу до інтерфейс конфігурації із запитом логіна і пароля:


как подключить и настроить дир 300

Якщо вона недоступна - дивіться пост як зайти на http://192.168.1.1.

Для налаштування роутера DIR-615 R1 для Будинок.ру через PPPoE, потрібно зайти в розділ конфігуратора Мережа >>> WAN:

как подключить Дир-615 для Дом.ru

Якщо там вже є з'єднання якесь з'єднання - його треба обов'язково видалити, інакше воно може мішатися. Щоб це зробити - Ви повинні натиснути на наявному з'єднанні щоб зайти в його параметри, прокрутити список в самий низ і натиснути кнопку «Видалити». Після цього таблиця стане порожньою і треба буде натиснути кнопку «Додати». Відкриється ось таке вікно:

как подключить Дир-615 для Дом.ru

Тип з'єднання ставимо «PPPoE», у списку Інтерфейс - значення «Internet». Прапорець «Дозволити напрямок - WAN» теж має обов'язково стояти. Нижче, у поля «Ім'я користувача», «Пароль» та «Підтвердження пароля» вводимо логін і пароль, який Ви отримали, коли уклали договір з Будинок.ру.
Обов'язково поставте галку «NAT» - інтернет інакше не буде лунати. Галку «Мережевий екран» краще поставити, хоча якщо Ви активно користуєтеся файлообміном, торрентами і любите Онлайн-гри, то краще її не ставити.
Натискаємо кнопку «Застосувати».
Підключення DIR-615 до Будинок.ру налаштоване.

Як налаштувати Wi-Fi на DIR-615 R1

Для підключення планшетів, смартфонів, телевізорів та ін. через бездротову мережу - її теж треба попередньо настроїти, благо це багато часу не займе. Вибираємо розділ Wi-Fi пункт Основні параметри:

как подключить Дир-615 для Дом.ru

Тут треба в полі «SSID» прописати ім'я Вашої мережі Вай-Фай, в якості якого можна використовувати абсолютно будь-яке слово на англійській розкладці. Інше можна залишити за замовчуванням, але зверніть увагу, щоб у рядку «Канал» стояло значення Auto, а «Бездротовий режим» використовувався змішаний - 802.11 B/G/N mixed. Натискаємо «Застосувати».
Йдемо в розділ Налаштування безпеки:

как подключить Дир-615 для Дом.ru

Параметр «Мережева автентифікація виставляємо в саме універсальне значення - «WPA-PSK/WPA2-PSK», з яким буде працювати практично будь-який пристрій. Нижче, у поле Ключ шифрування треба ввести пароль на Вай-Фай мережу Вашого Dir-615. В його якості можна використовувати як букви в англійській розкладці, так і цифри або символи. По довжині - оптимальніше всього робити пароль до WiFi не коротше 7-8 знаків.
Натискаємо кнопку «Застосувати».

P. S. Не забудьте зберегти налаштування Вашого ДІР-615. Для цього треба В самому верху клікнути на значок «Система» та натиснути на кнопку «Перезавантажити».