У вас немає художнього таланту? З додатком Lazy Paint для Windows 8 і Windows RT це не проблема!

Рекламний блок

Пару місяців тому я розповідав вам про чудовому творінні від Microsoft для Windows 8, яка називається Fresh Paint. Це додаток для малювання в стилі Modern UI з неймовірно реалістичними ефектами олійної фарби. Однак Fresh Paint більше підходить для тих, хто дійсно вміє малювати, тому тим, хто позбавлений художнього таланту, я рекомендую спробувати свої сили в Lazy Paint – проста програма, яка дозволяє перетворювати звичайні фотографії в картини, написані олією. До того ж програма використовує всі переваги планшетів з Windows RT.

Turn Photos Into Realistic Paintings With Lazy Paint For Windows 8

Весь процес перетворення фотографій в картини досить простий. Ви вибираєте фотографію, додаток його обробляє, а потім пропонує вам набір інструментів, за допомогою яких ви і будете творити свої шедеври. У додатку є універсальний набір кистей, які дуже добре емітують справжні. Як і всі Modern-додатки для Windows 8, Lazy Paint ви знайдете в Windows Store.

19-11-2012 13-54-04

Після запуску Lazy Paint, клацніть правою кнопкою миші в будь-якому місці екрану (або проведіть пальцем вгору або вниз від межі екрану вашого планшета), щоб відкрити панель з опціями програми. Опції дозволяють зробити знімок за допомогою веб-камери (або фронтальної камери) або вибрати вже існуюче. Якщо ви натиснете на кнопку Example, програма відкриє випадкове зображення з тих, що поставляються з ним в комплекті в якості прикладів. Є й інші найпростіші елементи керування, писати про яких тут немає сенсу.

19-11-2012 14-13-45

Коли ви зробите або імпортуєте зображення, додаток перенесе вас на екран редагування з трьома повзунками в нижній частині екрана – Size, Opacity і Background. Size відповідає за розмір кисті, а Opacity дозволяє регулювати прозорість мазків пензля. При виборі деяких кистей, повзунок Opacity замінюється на Precision. Повзунок Background дозволяє налаштувати видимість оригінального зображення.

19-11-2012 14-26-34

Кнопка із зображенням пензлика потрібна, як ви вже й самі здогадалися, для вибору кистей. Як тільки ви виберете потрібну кисть, знову натисніть на цю кнопку, щоб закрити набір кистей і перейти до малювання.

Для скасування змін передбачений ластик або кнопка для скасування дій. На додаток до цього, є і кнопка Clear, яка повертає зображення до початкового вигляду. Кінцеве зображення зберігається у форматі PNG.

[img]http://windowstips.ru/wp-content/uploads/2012/11/19-11-2012-14-40-38.png?34342c[/img]

На закінчення скажу лише, що додаток відрізняється дуже зручним інтерфейсом, а результат обробки фотографій сподобатися кожному.

Завантажити Безкоштовно Lazy Paint

Рекламний блок