Сайт Ололо.фм - як скачати музику безкоштовно, швидко й просто!

Рекламний блок

как можно скачать музыку бесплатно ололо.фм онлайн

За своє життя я практично не зустрічав людей, які б не любили музику. Так, є байдужі, але щоб взагалі ніяка музика не подобалася - ні, такого не було. В Інтернеті є безліч сайтів і музичних порталів, на яких можна слухати музику онлайн. До таких можна віднести популярні соціальні мережі Однокласники і Вконтакте. А ще є дуже популярний сервіс Ololo.fm, на якому є дуже велика колекція музики. Не знаю, як Ви, а я там частий гість. Але ось завантажити музику на комп'ютер там так просто не можна. Що ж робити? Є один спосіб, як можна легко і просто завантажити музику з ОЛОЛО.фм - це розширення All Music Downloader. Його версії є для Google Chrome і для Mozilla Firefox. З його допомогою можна качати музику практично з будь-якого сайту, де є можливість прослухати композицію.

Щоб поставити All Music Downloader на браузер Гугл Хром треба зайти в налаштування браузера >>> «Додаткові інструменти» >>> «Розширення»:


скачать музыку онлайн бесплатно с сайта ololo

У пошуку вводимо фразу «All Music Downloader» і ставимо прапорець «Розширення». В результаті пошуку знаходимо шукане:

скачать музыку шансон бесплатно через сайт ololo

Натискаємо на кнопочку « Безкоштовно«:

ololoю.fm музыка как скачать бесплатно

Почнеться завантаження і установка розширення на Ваш браузер Гугл Хром. Після цього у Вас в верхньому правому кутку вікна, після адресного рядка, з'явитися нова кнопочка <in>:

как можно скачать музыку бесплатно ололо.фм онлайн

Користуватися дуже просто - заходимо на наш улюблений сайт з музикою - Ololo.fm і запускаємо відтворення потрібного треку. Тепер натискаємо на кнопку <in> - там з'явитися наш трек і посилання «Завантажити». Натискаємо на нього і трек з ОЛОЛО.фм перекочує до Вас на комп'ютер.

Працює розширення досить швидко і стабільно - нарікань у мене до нього немає. Так, в ньому присутня реклама, але воно особливо не нав'язлива і особисто мені анітрохи не заважає.

До речі, на теренах Ютуба знайшов ще один спосіб, за допомогою якого можна скачати музику онлайн прямо з сайту Ололо без установки додаткових програм і модулів, але сам я його не пробував. Спробуйте - відпишіться, може він і зручніше.

Рекламний блок