Samsung відключила Windows Update на своїх ноутбуках

[img]http://windowstips.ru/wp-content/uploads/2015/06/samsung-windows-8-laptop.png?34342c[/img]

Корейці з Samsung вирішили піти на крайні заходи щодо механізмів оновлення операційної системи Windows. Компанія вирішила виключити можливість роботи вбудованого засобу Windows Update, тим самим поставивши під загрозу для всіх своїх користувачів, оскільки патчі безпеки і інші важливі оновлення для системи поширюються саме через Windows Update.

Кожен комп'ютер або ноутбук від Samsung поставляється з попередньо встановленим додатком SW Updater, яке призначене для завантаження нових версій драйверів і фірмового програмного забезпечення від компанії. Дослідники виявили, що нова версія цього інструмента містить програму Disable_Windowsupdate.exe, яка вимикає Windows Update. При повторної активації «Windows update», Disable_Windowsupdate.exe знову вимикає його. Таким чином, користувачі можуть завантажити і встановити критичні оновлення безпеки для Microsoft Office, ні для самої Windows без видалення SW Updater зі своїх комп'ютерів.

Не ясно, які мотиви спонукали Samsung піти на цей серйозний крок, але спеціалізовані видання вже звернулися до корейського гіганта за коментарями. Представники Microsoft поки ніяк не прокоментували ситуацію

Джерело: GIZMODO