Офіційно12 серпня Windows 8.1 отримає нове оновлення, але нічого серйозного в ньому не буде

[img]http://windowstips.ru/wp-content/uploads/2014/08/Windows-8.1-Update-2.jpg?34342c[/img]

Цю новину ми б хотіли почати з призову до Microsoft: вирішіть раз і назавжди, як називати оновлення для програмного забезпечення! Перші два великих апдейта для Windows Phone 8 називалися GDR1 і GDR2, в той час як третя отримало ім'я Update 3. А оновлення для Windows Phone 8.1 ви назвали Windows Phone 8.1 Update (без ідентифікаційного номера). Так ви створюєте неуявну плутанину. І те ж саме на ПК і планшетах... Чому б вам не називати їх просто Windows Phone 8.1.1 і Windows 8.1.2?

А тепер власне новину. Софтверний гігант офіційно оголосив про підготовлюваний запуск нового оновлення для Windows 8.1 і Windows Server 2012 R2, тим самим внісши ясність характер цього оновлення, яке стало героєм численних чуток в останні кілька тижнів.

По-перше, підтвердився слух, що оновлення для Windows 8.1 буде випущено 12 серпня. По-друге, Microsoft спростувала інформацію, що це оновлення буде дійсно великим релізом операційної системи. По-третє, це оновлення буде називатися «Серпневе оновлення», а не Windows 8.1 Update 2, як передбачалося.

У своєму блозі Microsoft пояснили, що їхня стратегія змінилася, тому було вирішено випустити регулярні оновлення (щомісячні), а не одне накопичувальне, як це було у випадку з Windows 8.1 Update 1.

Оновлення вийде в наступний вівторок (через Windows Update) і буде включати в себе кілька нових функцій, а про ключові нововведення компанія оголосить в найближчі дні. Зараз відомо, що оновлення додасть три нові опції для пристроїв, оснащених тачпадом; виробники одержать нові API, які дозволять їм розробляти програми, з якими комп'ютер зможе служити в якості Miracast-приймача; і ще одне зміна пов'язана з використанням SharePoint Online.

Серпневе оновлення буде встановлюватися тільки на комп'ютери з Windows 8.1 Update 1. В той же час воно не буде обов'язковим, як Windows 8.1 Update 1. Іншими словами, без нього ваш комп'ютер і далі буде отримувати заплатки безпеки.