ВКонтакте - мобільна версія сайту ВК через комп'ютер


вконтакте мобильная версия вк для компьютера вход

Багато людей, які часто і активно використовують планшети і смартфони, настільки звикають до мобільного варіанту представлення сайтів, що їм зручніше працювати в ній, ніж у повній версії для звичайних комп'ютерів і ноутбуків. І соціальна мережа «ВКонтакте» тут теж не виняток. Але так просто вхід в ВК через мобільну версію з комп'ютера не вийде - сайт автоматично розпізнає з чого здійснюється доступ і підсовує правильний з його точки варіант. І це правильна його робота. Наше ж завдання - фактично обдурити систему і зайти в мобільний контакт через комп'ютер або ноутбук. Зараз я розповім Вам як це можна зробити.
Насправді все дуже просто. У всіх найбільших соцмереж варіант для мобільних гаджетів реалізовано окремо від основної на виділеному домені третього рівня. У ВК це - m.vk.com. Саме на нього перекидає всі телефони і планшети. Тому нам потрібно всього лише ввести в адресному рядку саме цей домен:


вк мобильная версия через компьютер m.vk.com

Тобто замість звичайного адреси у веб-браузері вводимо «m.vk.com... заходимо на сторінку «Ласкаво просимо» мобільної версії. Контакту через комп'ютер:

вконтакте моя страница мобильная версия добро пожаловать

Тут точно так само, як і у повній версії треба буде авторизуватися, після чого ви потрапите в розділ «Моя сторінка», звідки вже можете бродити по всі решта соціалці:

вконтакте мобильная версия для компьютера вход

Зверніть увагу, що в мобільній версії ВК навіть через комп'ютер меню оптимізовано під телефони та планшети. Для його виклику треба натиснути окрему кнопку:

m.vk.com вход мобильная версия контакта через компьютер

Після чого менюшка відкриється в лівій частині вікна. Для виходу з m.vk.com внизу меню є пункт «Вихід».

Тепер Ви знаєте як зайти на мобільну версію «ВКонтакте» через комп'ютер або ноутбук.