TouchMousePointer - віртуальний тачпад для Windows 8 і 8.1


TouchMousePointer

Початковий екран і сучасні програми в Windows 8 дуже зручно використовувати на планшеті, і це цілком логічно, враховуючи, що операційна система розроблялася з оглядкою на сенсорний ввід. Однак, коли користувач сенсорного пристрою повертається на робочий стіл, починаються проблеми.

Традиційний інтерфейс Windows все ще не до кінця оптимізований для сенсорного управління, і багато елементів інтерфейсу настільки дрібні, що не завжди виходить потрапити пальцем в потрібну з них. Звичайно, до планшета можна підключити мишу, але такий варіант не завжди зручний, особливо, коли хочеться попрацювати, сидячи на дивані, наприклад. На щастя, існує одне дійсно дуже ефективне рішення цієї проблеми. Мова йде TouchMousePointer.

Це стороннє додаток, що додає на робочий стіл Windows віртуальний тачпад з двома кнопками, який функціонує як апаратний тачпад у ноутбуках.

21-12-2013 19-08-03

Коли додаток буде встановлено, ви помітите на своїй панелі завдань нову іконку. Якщо на неї натиснути, на екрані з'явиться панель, яка складається з сенсорної панелі в центрі (для управління курсором) і двох кнопок (ліва і права). За замовчуванням тачпад відображається в правій частині екрана, але, зрозуміло, його положення можна легко змінити.

Щоб отримати доступ до налаштувань програми, необхідно клацнути правою кнопкою по вище згаданій іконі. Це призведе до відкриття контекстного меню, в якому слід вибрати пункт «Настройка».

21-12-2013 19-05-35

Позиція тачпада налаштовується на вкладці «Current mode». У режимі «Side» сенсорна панель може відображатися праворуч, ліворуч, знизу або зверху. У режимі «Float» позиція стає довільною (тобто ви можете перетягнути тачпад в будь-яке місце на екрані), а в режимі «Full screen» тачпад розгортається на весь екран.

21-12-2013 19-06-36

Інші налаштування TouchMousePointer дозволяють визначити, яким чином програма повинна реагувати на ваші дії. Наприклад, ви можете визначити, як вона повинна реагувати на поодинокі або подвійні натискання і на довгі штрихи.

В кількох словах: якщо у вас є планшет з Windows 8 (Windows 8.1) і ви відчуваєте незручності при роботі в режимі робочого столу, TouchMousePointer може стати вашим спасителем і корисним доповненням до операційної системи.

Додаток працює на 32-розрядних і 64-розрядних версіях Windows 8 і 8.1. Також зверніть увагу, що TouchMousePointer не буде працювати на пристроях з Windows RT.

Скачати TouchMousePointer з сайту розробника