Як видалити Windows.old


[img]http://windowstips.ru/wp-content/uploads/2015/04/Windows-Drive.png?34342c[/img]При оновленні до кожної нової збірки Windows 10 Preview, операційна система автоматично створює резервну копію поточної версії і зберігає її в папці Windows.old в корені системного диска. Завдяки цьому ви завжди можете повернутися до попередньої збірки, однак це може стати і причиною брак місця на диску, так як резервна копія займає від 10 і більше гігабайт дорогоцінного простору. Зокрема, у мене Windows.old використовувала 20.1 ГБ місця на жорсткому диску.

Видалити цей каталог можна (і рекомендується) за допомогою стандартного інструменту «Очищення диска, вибравши в ньому «Попередні установки Windows».

Отже, відкрийте комп'ютер, клацніть правою кнопкою миші на іконці системного диска і виберіть «Властивості» >« Очищення диска».

(13)

Після запуску утиліти для очищення диска ви можете бути трохи спантеличені невеликою кількістю доступних варіантів, зокрема, відсутністю опції для видалення попередніх установок Windows в розділі «Видалити наступні файли».

(14)

Це нормально. Просто натисніть кнопку «видалити системні файли», щоб програма очищення ще раз оцінила обсяг місця, яке можна звільнити, з урахуванням системних файлів, які можна видалити без наслідків для операційної системи.

(15)

Як тільки цей процес буде завершено, ви побачите додаткові варіанти, у тому числі можливість видалити попередні установки.

(16)

Виберіть файли і натисніть «OK», щоб видалити їх.

(17)

В ході процесу ви будете проінформовані про те, що ви збираєтесь видалити попередні версії Windows.


Якщо ви видалите попередні установки Windows або тимчасові файли установки, то більше не зможете відкотити машину до попередньої версії операційної системи. Ви впевнені, що хочете зробити це?

(18)

Натисніть кнопку «Так», щоб підтвердити своє рішення і продовжити.