Microsoft Office Mobile для Android, планшети не підтримуються

[img]http://windowstips.ru/wp-content/uploads/2013/07/Microsoft-Office-Mobile-arrives-to-Android-phones-but-not-tablets.png?34342c[/img]

Незабаром після дебюту мобільної версії Office для iPhone, Microsoft зробила доступним пакет і для користувачів Android, причому практично на тих же умовах – для перегляду та редагування документів необхідно придбати підписку на послугу Office 365.

Додаток сумісний з Android 4.0 або більш новими версіями платформи, і в даний час доступна тільки користувачам в США, але компанія обіцяє поступово випустити його на 33 мови в 117 країнах.

Office для Android можна використовувати тільки на смартфонах, і запуск версії для планшетів навіть не планується, тому власникам таких пристроїв компанія рекомендує використовувати Office Web Apps.

Можливості для редагування документів базові, тобто, як на Windows Phone або iPhone. Є інструменти для внесення незначних правок і форматування (підкреслення, курсив, зміни кольору шрифту). Так само можна залишати коментарі. Документи зберігаються у SkyDrive, і можуть бути відправлені по електронній пошті безпосередньо з програми.

Office Mobile для Android можна отримати в Google Play. Сам додаток безкоштовне, але знову ж таки, повторюся, для використання вам знадобитися абонемент на Office 365.