Як створити професійне резюме в Word 2013


Как создать профессиональное резюме в Word 2013

Microsoft Office є одним з найбільш популярних і корисних пакетів, який надає широкі можливості для створення і управління документами. Це дуже потужний інструмент, покращується з кожною новою версією. І хоча існує цілий ряд безкоштовних альтернатив, не всі з них можуть запропонувати функції, які є в Office 2013. На цьому блозі ми вже говорили про декілька можливості в офісних додатків від Microsoft, і сьогодні розглянемо ще одну корисну функцію.

Резюме – дуже важливий аспект у нашій професійній діяльності, з допомогою якого ми розповідаємо про наш рівень освіти і навичках. Неважливо, хто ви – студент, який шукає свою першу роботу або досвідчений професіонал – резюме є однією з тих речей, про які потрібно подбати перед подачею заяви на нову роботу. У цій статті мова піде про те, як створити професійне резюме, використовуючи Word 2013.

Відкрийте Word 2013 і на головному екрані натисніть на посилання «Резюме», яка знаходиться під рядком для пошуку шаблонів.

Word відобразить список всіх шаблонів для створення резюме, які доступні в Мережі і в різних категоріях. Для кожного шаблону є свій опис, який можна прочитати, натиснувши на превью шаблону.

Коли шаблон буде обрано, натисніть кнопку «Створити», щоб завантажити його. Зрозуміло, для завантаження шаблону потрібно підключення до Інтернету. Всі шаблони безкоштовні, так що платити за них не потрібно.

Після завершення завантаження, скачаний шаблон буде вставлено новий документ. Тепер ви можете приступати до заповнення свого резюме.

Word 2013 пропонує сотні безкоштовних шаблонів, і кожен з них ви можете налаштувати під свої потреби. Бажаю вам успіхів у працевлаштуванні!