Як бути невидимим Вконтакте (offline) для усіх


как сделать и быть невидимым вконтакте

Вконтакте (www.vkontakte.ru, vk.com) - це одна з трьох найпопулярніших соціальних мереж в Росії і країнах СНД. У переважної більшості школярів і студентів є один, а то й кілька акаунтів VK. Вони обмінюються відео і музикою, діляться враженнями, організовують зустрічі і навіть шукають роботу. А іноді на просторах мережі зароджуються і відносини - товариство, дружба, а в деяких випадках і любов. Кожен раз, коли Ви заходите на свою сторінку, або на сторінки товаришів - у них в списку друзів поруч з Вашою аватаркою з'явиться надпис «Online». Але бувають і такі випадки, коли треба зайти на свою сторінку ВКонтакте невидимим для інших її учасників. Причини можуть бути різними. У цьому пості я розповім як бути невидимим ВКонтакте так, щоб для інших бути offline.

Найпростіший спосіб сидіти невидимим у VK - використання сторонніх сервісів.

В Інтернеті є спеціальні сервіси, що дозволяють скритно сидіти Вконтакте. Особисто мені найбільше подобається APIdog.ru:

как сделать и быть невидимым вконтакте

При заході на сервіс потрібно вибрати розділ «Повна авторизація», ввести логін від аккаунта в мережі та пароль:

как сделать и быть невидимым вконтакте


Вам відкриється список дій:

как сделать и быть невидимым вконтакте

Вибираємо потрібні і натискаємо кнопку «Дозволити». Все, ви на своїй сторінці можете серфіть по мережі потай. У сервісу є ряд просунутих налаштувань:

как сделать и быть невидимым вконтакте

Майте на увазі, що як тільки Ви напишіть повідомлення на стіну - Ви одразу станете видимі.

Другий спосіб - зробити себе невидимим за допомогою програми.

В Інтернеті є спеціальні програми, на включення невидимки Вконтакте. З них мені найбільше подобається утиліта VkLife, яка має крім прихованого відвідування і ще ряд цікавих функцій аж можливість завантажити відео і музику.

как сделать и быть невидимым вконтакте

Програма вміє працювати ще й з Mail.ru і YouTube.

Спосіб третій . Робимося невидимкою вконтакте за допомогою танців з бубном.

Цей варіант нічим іншим як шаманськими діями не назвеш. Справа тут в тому, що в цьому випадку ми будемо використовувати баги самої мережі ВКонтакте, дозволяють при виконанні деяких умов бути невидимим, тобто - оффлайн для всіх.

1 варіант - працює через раз і абияк.
Заходимо в соцмережу як зазвичай - в онлайн-режимі і переходимо в «Мої повідомлення». Там сидимо нічого не роблячи хвилин 15 хвилин. Де то в цей час повинен відпрацювати тайм-аут з'єднання «Вконтакте». Тепер можна переходити на інші сторінки, крім своєї. Писати повідомлення і пости на стіну теж не варто.

2 варіант працює тільки в браузері Firefox:
- Вводимо в рядок: about:config
Вам відкриються налаштування браузера.
- У полі «Фільтр» треба ввести: network.http.redirection-limit

как сделать и быть невидимым вконтакте

Таким чином Ви знайдете цей параметр. Тепер треба змінити його значення на 0 для заборони обробки переадресації. Старе значення запам'ятайте!
- Тепер запускаємо іншу, нову вкладку, заходимо ВКонтакте і авторізуємось.
Якщо при цьому видасть помилку - не звертаємо увагу.
- Відкриваємо на будь-яку іншу сторінку. Наприклад, «Мої друзі».
- Повертаємося до вкладки з параметрами і повертаємо старе значення параметра network.http.redirection-limit.
3 варіант - актуальне Те ж саме можна зробити і на браузері Опера. Для цього відкриваємо пункт меню «Інструменти» -> «Налаштування» -> «Додатково» -> «Мережа».
Тут треба зняти галку «Увімкнути автоматичне перенаправлення». Потім авторізуємось в соцмережі і відкриваємо будь-яку сторінку. Тепер треба повернутися назад в налаштування і поставити галку «Увімкнути автоматичне перенаправлення».