Як безкоштовно скачати музику ВКонтакте (vk.com) без програм або плагінів

Рекламний блок

бесплатная музыка вконтакте

Соціальна мережа ВКонтанте - це величезний джерело музики різних жанрів і напрямів. Зараз, маючи високошвидкісний доступ в Інтернет, можна не зберігати улюблену музику на жорсткому диску, а просто слухати її в онлайні. Але іноді потрібно завантажити музичну композицію (одну або кілька) з vk.com - наприклад, щоб слухати в дорозі. Ось тут виникає питання - як скачати музику з ВКонтакте.
Більшість рішень, пропонованих в інтернеті зводитися до використання сторонніх програм і додатків, або до використання плагінів і розширень до популярних браузерів.
Я ж хочу розповісти Вам спосіб - як здійснити завантаження з ВКонтакте на комп'ютер абсолютно безкоштовно і нічого зайвого не встановлюючи.

Отже, на сайті vk.com вибираємо композицію, яку хочемо скачати. Запускаємо її відтворення:


музыка онлайн вконтакте

Потім треба клацнути правою кнопкою миші на кнопку паузи - «||». Відкриється контекстне меню, в якому потрібно вибрати пункт «Перегляд коду елемента».
Внизу сторінки з'явиться додаткове поле з HTML-кодом. При наведенні курсору на іконку паузи, дивимося в це поле уважно:

программа музыка вконтакте

Тут шукаємо тег DIV класу PLAY_BTN_WRAP. Нижче на кілька рядків Ви побачите елемент INPUT з типом HIDDEN. От він нам і потрібен. У цього елемента є значення - VALUE - якому присвоєна посилання. Виділяємо її повністю і копіюємо в адресний рядок браузера:

бесплатная музыка вконтакте

Після того, як скопіювали - натискаємо клавішу «Enter». Якщо все зроблено правильно - побачите елементи управління для прослуховування композиції.
Тепер, в порожньому чорному полі натискаємо правою кнопкою миші і в контекстному меню вибираємо пункт «Зберегти як»:

скачивания музыки вконтакте скачать бесплатно

У вікні вибираємо папку, куди буде здійснюватися скачування музики з ВКонтакте:

скачивания музыки вконтакте скачать бесплатно

Натискаємо кнопку «Зберегти». Після цього музична композиція буде завантажена на комп'ютер саме в ту папку, яку Ви вкажете.

Рекламний блок