AOMEI OneKey Recoveryінструмент, який допоможе вам створити розділ відновлення Windows


AOMEI-OneKey-Recovery-Free-Download-2

Ви випадково видалили розділ відновлення на комп'ютері з Windows і хочете створити точно такий же знову? Ви хочете створити новий розділ відновлення системи після установки і настройки Windows? Якщо ви опинилися тут в пошуках простого у використанні і безкоштовного програмного забезпечення для створення виділеного розділу відновлення, тоді ви прийшли в потрібне місце.

AOMEI OneKey Recovery – це безкоштовна утиліта, яка дозволяє створити користувальницький розділ відновлення системи за допомогою декількох клацань миші.

Легкість, з якою OneKey Recovery дозволяє створити розділ відновлення, м'яко кажучи, вражає. Навіть у початківців користувачів не виникне ніяких проблем при роботі з цим інструментом. Вам не доведеться ні розмічати жорсткий диск (якщо у вас є розділеного простору), ні змінювати параметри завантаження за замовчуванням. OneKey Recovery подбає про все – починаючи створенням розділу відновлення і закінчуючи додаванням опції «OneKey Recovery» в меню завантаження.

AOMEI-OneKey-Recovery-Free-Download-3

Все що вам потрібно, це вільний розділ на жорсткому диску з достатньою кількістю місця або розділеного простору для створення розділу відновлення. OneKey Recovery автоматично визначить кількість місця, необхідного для установки розділу відновлення, а потім створить розділ з неразмеченного простору.

Після вибору розділу, який планується використовувати в якості розділу відновлення, програма автоматично створить образ всього системного диска. Цей процес може зайняти від декількох хвилин до декількох годин, в залежності від розміру системного диска і швидкодії комп'ютера. В моєму випадку було потрібно близько години.

AOMEI-OneKey-Recovery-Free-Download-1

Слід зазначити, що вільного простору потрібно приблизно стільки ж, скільки зайнято на системному диску з Windows. Якщо ж у вас немає вільного розділу або неразмеченного простору, то для створення розділу відновлення ви можете використовувати зовнішній USB-жорсткий диск.

Коли розділ відновлення буде готовий, OneKey автоматично додасть його в меню завантаження, так що в разі відмови системи вам буде потрібно просто вибрати опцію «AOMEI OneKey Recovery» в меню завантаження, щоб почати відновлення системи.

AOMEI-OneKey-Recovery-Free-Download-5

Програма доступна безкоштовно і сумісна з усіма останніми версіями Windows, від Windows 7 до Windows 10 (x86 і x64).