Стрімінг ігор з консолі на Windows 10 доступний користувачам Xbox One Preview


windows10-stream-xbox-games_large

Персонал Microsoft офіційно оголосив, що учасники програми Xbox One Preview можуть почати тестувати трансляцію ігор з Xbox One на екран комп'ютера під управлінням Windows 10.

Нова функція є частиною програми Xbox для Windows 10 і дозволяє віддалено керувати консоллю з попередньою версією останнього оновлення для Xbox One.

Функція була розроблена, щоб дозволити користувачам віддалено грати в рамках локальної мережі на пристрої з Windows 10. Microsoft говорить, що більшість ігор для Xbox One будуть сумісні з потоковою передачею зображення, за винятком деяких ігор для Kinect, вимагають спеціального обладнання, яке не підтримується на ПК.

Крім того, режим потокової сесії буде підтримувати мультиплеер, а також передачу голосу, так що геймери можуть використовувати будь-мікрофон або гарнітуру, щоб спілкуватися в Xbox Live через Windows 10.

Нова функція також підтримує контролери від Xbox One і Xbox 360, проте інші аксесуари, такі як гоночні рулі, в даний час не підтримуються. Те ж саме відноситься до клавіатур і мишей.

Контролер від Xbox One поки що можна підключити тільки через USB, але пізніше в цьому році Microsoft випустить бездротової адаптер, який дозволить використовувати геймпад без використання проводів.

Джерело: Microsoft