Економія батареї на Андроїд


экономия батареи на андроид

Як заощадити заряд батареї на Android.

Так, на жаль телефони на Android буквально пожирають заряд батареї. При активному використанні планшета або телефону на Android заряду батареї вистачить в кращому випадку на день, а в ніч апарат треба класти на зарядку. На жаль, Вам доведеться змиритися з таким диким споживанням енергії. І нехай кардинальним чином Ви на це ніяк вплинути не зможете, тим не менш розтягнути задоволення і трохи продовжити заряд батареї Android можна. Нижче я наведу кілька нехитрих способів.


1. Не користуйтеся так званими «Живими» шпалерами, на відображення анімації яких йде чимала частка продуктивності пристрою, а значить і заряду батареї. Краще проста статична картинка.

2. Вимикайте модулі: 3G, Wi-Fi, Bluetooth, GPS, якщо ви їх не використовуєте на поточний момент. Коли треба буде - увімкніть, попользуетесь і не забудьте вимкнути.

3. Якщо Ви не користуєтеся передачею даних по мережі 3G - вимкніть її. робиться це в розділі Налаштування=>Мережа=>Мобільні мережі, треба вибрати Режим мережі =>«Тільки GSM».

4. У розділі Налаштування=>Дисплей=>Яскравість налаштуйте мінімальне значення яскравості, при якому Вам комфортно працювати. Якщо у Вас є датчик освітлення і яскравість регулюється автоматично - вимкніть. Мало того, що датчик частенько тупить, так ще й витрачає чимало енергії. У підсумку, замість економії отримуємо витрата батареї.

5. Періодично слідкуйте за додатками, щоб з'ясувати які найбільше споживають заряд батареї. Зробити це можна в розділі Налаштування=>Відомості про телефоні=>Використання батареї. Вам буде відображений список програм з відображенням затрачуваної енергії.

Скориставшись моїми порадами Ви звичайно не збільшите час роботи планшета або смартфона в рази. Але ось на 25-30% заощадити заряд батареї Андроїда - цілком реально. А це теж ой як не мало часом.