Як зайти в BIOS ноутбука Toshiba Satellite

зайти в bios toshiba satellite

Для входу в BIOS різні виробники ноутбуків використовують різні кнопки на клавіатурі. Навіщо вони так роблю і чому - важко сказати. На мій погляд було б правильніше піти на зустріч користувачу і використовувати скрізь одну і ту ж клавішу, як це реалізовано на звичайних стаціонарних комп'ютерах. Там для цього треба при старті системи натиснути на «Del». На ноутбуках, нетбуках і ультрабуках користувач змучиться, поки зможе потрапити у святая-святих пристрою. У цьому пості я розповім як зайти в BIOS на ноутбуках і нетбуках Toshiba Satellite. Там, за замовчуванням активована функція швидкого завантаження «Quick Boot Function». Відповідно, відразу після включення комп'ютера завантажується операційна система.


На більшості моделей Тошиба Сателіт, типу C660, C850 для входу в BIOS потрібно при вимкненому ноутбуці натиснути на кнопку F2. Потім, не відпускаючи її, включити ноут кнопкою включення. Як тільки побачите напис «Toshiba leading innovation» - кнопку F2 можна відпустити. Тільки після цього Ви зможете зайти в BIOS.

ноутбук тошиба сателлит вход в биос

На деяких моделях ноутбуків Toshiba (переважно ті, які йдуть з SSD дисками і використовують UEFI) в БІОС потрапити вже складніше. Потрібно вже в операційній системі Windows в меню Пуск знайти встановлені виробником програми. У них повинна бути утиліта System Bios, HW Setup або System Setting.

вход в bios toshiba satellite

Вона фактично надає доступ до всіх параметрів Базової Системи Вводу-Виводу вже з-під операційки.
Якщо вже Вам дуже треба зайти в BIOS Toshiba Satellite при вході системи, то кнопку для цієї дії Ви так само можете налаштувати в цій програмі.