Відновлення робочого столу Active Desktop Windows XP


восстановить рабочий стол active desktop windows xp

Будь-який користувач операційної системи Windows XP може рано чи пізно зіткнутися з тим, що зображення на робочому столі зміниться повідомленням про помилку Active Desctop. Взагалі це дуже цікава функція, яка дозволяє розміщувати на робочому столі зведення новин, наприклад, котирування валют, тобто різні динамічні елементи. Але от тільки користуються цим одиниці, а глючить вельми і вельми часто. Та ще й віруси її «люблять».
Спроба натиснути на кнопку «відновити робочий стіл active desktop» при цьому часто або нічого не видає, або викидає ось таку помилку:

восстановить рабочий стол active desktop windows xp

Для вирішення такої проблеми насамперед перевірте системний диск C:\ кількома антивірусними програмами і перезавантажитеся. Тільки після цього можна вже йти далі.


Як відновити робочий стіл?!

Для відновлення Active Desctop є кілька шляхів. Самий правильний шлях - виправлення в реєстрі Windows. Для цього запускаємо Редактор реєстру. Зробити це можна, натиснувши кнопку «Пуск» і вибравши пункт меню «Виконати»:

regedit

У рядку «Відкрити» пишемо команду regedit і натисніть кнопку ОК. Відкриється редактор реєстру Windows. У ньому треба знайти гілку

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Internet Explorer\Desktop\Components

Зробити це можна двома шляхами. Перший - просто по черзі відкриваючи гілки у відповідності з зазначеним вище порядком. Другий - через пошук по F3 ввівши як критерій пошуку слово «Components». Там нас цікавить параметр DeskHtmlVersion:

восстановить рабочий стол active desktop windows xp

Клікаємо по ньому двічі, щоб змінити. Міняємо значення цього параметра на нуль - 0 і натискаємо на кнопку «ОК». Закриваємо редактор реєстру, перезавантажуємося і перевіряємо - помилка відновлення робочого столу повинна усунеться.

Якщо Ви панічно боїтеся лізти в параметри реєстру Windows XP, боячись там чого-небудь напартачити (що теж не позбавлене сенсу), то можна зробити «хід конем». Вам треба створити нового локального користувача Windows через Панель Управління і зайти в систему під ним. Старого користувача можна видалити. Великий мінус такого способу полягає в тому, що Ви втратите всі налаштування старої облікового запису.
Але прибрати помилку active desktop і відновити робочий стіл Windows XP це допоможе.