Синхронізація закладок між браузерами


Погодьтеся, було б дуже зручно, якби браузери мали однакові закладки, щоб ви могли відкрити будь-який браузер і переглянути з нього закладку, зроблену місяць тому в будь-якому іншому браузері.

Однак прямий синхронізувати закладки між різними браузерами немає, але існують інструменти, які допомагають синхронізувати закладки між ними. Одним з таких інструментів є Transmute.

Transmute спрощує синхронізацію закладок, займаючись їх витяганням і перетворенням, і роблячи їх доступними для будь-якого браузера.

Transmute: Синхронизация закладок между браузерами
Використовуйте Transmute для синхронізації закладок

Скачайте Transmute і запустіть програму. Ви побачите вікно з двома секціями, одна з яких названа джерелом (Source), а інша метою чи приймачем (Target). Вам треба вказати вихідний браузер і браузер-приймач.

Наприклад, якщо ваші закладки зроблені в Firefox, а ви хочете перенести їх в Chrome, то відповідно вкажіть Firefox в якості джерела, а Chrome - в якості приймача.

Transmute: Синхронизация закладок между браузерами
Синхронізуйте закладки з іншими браузерами

Браузерів існує багато, їх набагато більше, ніж ті три, що ми згадували вище. Клікнувши на кнопку джерела (Source), ви побачите спадаючий список браузерів, закладки з якого можете синхронізувати з іншими.

Програма дозволяє перепризначати всю базу даних закладок в приймальному браузері, або просто додати нові закладки в поточну базу даних. Також перед синхронізацією ви можете зробити резервну копію колекції закладок, яку збираєтеся синхронізувати.

Transmute є одним з найкращих і простих інструментів для синхронізації закладок між браузерами. Програма йде в різних версіях, названих відповідно Transmute Pro, Transmute Plus і Transmute Standard.

Існують як платні, так і безкоштовні версії інструменту. Якщо ви хочете всього лише синхронізувати закладки, то ви сміливо можете використовувати його безкоштовну версію Transmute Standard.