Налаштування функції Aero Peek в Windows 7

З допомогою невеликого редагування реєстру можна змінити час очікування після наведення миші на іконку показу робочого столу в нижньому правому кутку і дійсним появою Aero Peek. Це буде також працювати і з вікнами програм на панелі завдань.

Настройка функции Aero Peek в Windows 7

Якщо ви хочете налаштувати затримку показу Aero Peek на свій розсуд (можливо, ви хочете, щоб Aero Peek з'являвся миттєво або просто був швидше), то вам доведеться вдатися до редагування реєстру. Для цього запустіть редактор реєстру regedit.exe і пройдіть до наступного розділу реєстру:

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\Advanced

Тепер в правому вікні, знайдіть ключ DesktopLivePreviewHoverTime. Якщо його немає, то створіть ключ DWORD з такою назвою і двічі клацніть по ньому. Увійшовши в властивості ключа, переконайтеся, що у вас стоїть десяткова система обчислення.

Настройка функции Aero Peek в Windows 7

Тепер просто змінюйте параметр в полі "Значення". У цьому полі представлена затримка показу Aero Peek в мілісекундах. Значення, наприклад, 1000 - відповідає 1 секунді, значення 500 – півсекунди і т. д. Якщо ви хочете миттєвої появи Aero Peek, то просто встановіть 0 (до речі, у шістнадцятковій системі це теж 0).

Для того, щоб зміни вступили в силу, необхідно вийти із системи і знову зайти в неї.

Відключення Aero Peek

Якщо ви хочете повністю відключити Aero Peek, ви теж можете це зробити – просто пройдіть властивості панелі завдань. Для цього клацніть правою кнопкою миші по панелі завдань і виберіть "Властивості", потім зніміть галочку "Використовувати Aero Peek для предвартельного перегляду робочого столу".

Настройка функции Aero Peek в Windows 7

Якщо ж ви хочете відключити Aero Peek повністю, включаючи мініатюри панелі завдань, то вам треба пройти в Панель управління -> Система і Безпека - > Система, знайти там вкладку "Додаткові параметри системи" і зняти галочку в розділі "Швидкодія" з "Включити Aero Peek".

Настройка функции Aero Peek в Windows 7

P. S.: А ви знаєте, що зробити всі вікна прозорими можна без наведення миші на іконку показу робочого столу в правому нижньому кутку? Для цього достатньо натиснути Windows Пробіл. Ще багато цікавих поєднань ви знайдете у статті "Гарячі клавіші Windows 7: 12 корисних комбінацій".