Як встановлювати додатки на Android apk - 3 простих способи.


Как устанавливать приложения apk на Android

Що таке APK?! У операційній системі Android файли-установники програм (інсталятори) мають розширення .апк. Є кілька способів як встановити додаток з APK-пакети. При стандартному способі установки програм через магазини додатків Google Play і Яндекс.Store, яким користується 90% користувачів Андроїд, установник скачується і запускається самим магазином додатків. Цей спосіб використовується автоматично і за замовчуванням. Тим не менш програми в Android можна ставити і іншими способами. Для їх використання треба спочатку це дозволити. Зробити це можна в параметрах безпеки, поставивши галку «Невідомі джерела».

Как устанавливать приложения apk на Android


1. Найпростіший спосіб полягає ось у чому: завантажуємо APK-файл (в пам'ять телефону або на карту пам'яті - без різниці), потім запускаємо будь-який файловий менеджер, знаходимо цей файл і запускаємо його на установку. До речі, можна навіть обійтися без файл-менеджера - досить просто за допомогою браузера завантажити пакет, зайти до Завантаження і вибрати АПК-файл. Всі! Інсталятор відпрацює і поставити програму на Ваш планшет або смартфон.

2. Скачуємо на комп'ютер або ноутбук APK-файл потрібного додатка і копіюємо його на флешку. Потім вставляємо флешку в телефон або планшет. Наприклад, нехай він буде називатися soft.апк. Тепер запускає Інтернет браузер і в адресному рядку пишемо:

file:///sdcard/program.apk

3. Встановити додаток можна і віддалено, через командний рядок. Для цього телефон повинен бути підключений до комп'ютера через USB-кабель, а на комп'ютері повинна бути встановлена утиліта adb з пакету fastboot_tools.
Спочатку на Андроїд-пристрої йдемо в Настройки >>> Додатки >>> Розробка (або «Для розробників»), де ставимо галку Налагодження USB:

Как устанавливать приложения apk на Android

Потім на комп'ютері закидаємо інсталяційний файл Android програми (*.apk) в папку fastboot_tools і запускаємо командую рядок, в якому потрібно виконати наступні команди:

cd C:fastboot_tools
adb-windows.exe install ім'я.апк

Зверніть увагу, що в прикладі папка fastboot-tools лежить в корені диска С:\. Друга команда запустить інсталяцію apk-файлу на андроїд пристрій.