Як очистити iPhone і iPad


Сьогодні я розповім щасливим володарям гаджетів від Apple Як очистити iPhone і iPad і відповім на питання як очистити пам'ять iPhone? Як очистити кеш iPhone? і Як очистити Інше в iPhone?
Наведена нижче програма підійде і для планшетів iPad.

как почистить iphone

Компанія Apple намагалася зробити свою операційну систему iOS якомога безпечніше і надійніше. Але мабуть трохи перестаралися розробники і не зробили вбудованої утиліти очищення кеша і пам'яті для iPhone і iPad. У підсумку, перед продажем iPhone або після покупки iPhone з рук очистити пошук, кеш, історію і папку Інше нічим.
У цьому випадку саме швидке і просте рішення - утиліта PhoneClean, яка допоможе швидко і легко очистити iPhone або iPad від непотрібних файлів, кешу додатків, файлів куки і тимчасових даних.
Завантажити програму PhoneClean можна звідси - посилання.
Єдине, що може бути незручним - це необхідність підключати iPhone або iPad до комп'ютера, на якому встановлена програма. Про це програма попросить при запуску:


как очисить кэш phone

Далі програма показує стан пам'яті в пристрої.

как очистить другое в iphone

У нижній частині вікна програми треба вибрати галочками що будемо видаляти:
- Тимчасові файли і інше сміття.
- Кеш встановлених додатків.
Файли cookie та дані з браузера.
- Медіа-даних, що залишилися після невдалої синхронізації з iTunes.
Натискаємо кнопку Start Scan і чекаємо:

как очистить iphone

Система завершить сканування і покаже скільки місця звільнитися після того, як Ви очистите iPhone або iPad. Натискаємо кнопку Clean Up для видалення даних і насолоджуємося збільшенням вільним простором в пам'яті iPhone або iPad.