Відновлення ключів до Windows і програмами зі зламаного комп'ютера


Описаний нижче метод також дозволить вам також зарезервувати ключі своїх продуктів ще до можливої поломки комп'ютера. Якщо ви вважаєте себе передбачливим, то вам слід використовувати нижчеописані інструменти, щоб зробити резервні копії своїх ключів поки ще не пізно.

Скопіюйте необхідні файли

Перше, що вам необхідно зробити для відновлення своїх ключів - це відновити деякі файли з жорсткого диска вашого зламаного комп'ютера. Для цього витягніть цей жорсткий диск і підключіть його до іншого комп'ютера, або використовуйте станцію підключення SATA USB, подібну до тієї, що представлена нижче.

Восстановление ключей к Windows и программам со сломанного компьютера

Якщо у вас немає жодного вільного роз'єму SATA, як немає і станції SATA, то свої файли ви також можете відновити за допомогою завантажувальної флешки з Linux. Використовуйте будь-привабливий вам дистрибутив, т. до. все, що вам потрібно – це скопіювати на флешку певну папку.

Восстановление ключей к Windows и программам со сломанного компьютера

У випадку з Linux, завантажте зламаний ПК з флешки (або з USB-диска) і скопіюйте на неї дану папку:

C:\Windows\System32\config

Наша папка config важила лише 140MB, і тому вона з легкістю повинна увійти на майже будь-яку флешку USB. Хоча може бути ваша папка config буде важити трохи більше. У будь-якому випадку, слід враховувати, що під файли Linux на флешці має бути ~700MB вільного місця.

Отримавши вищеназвану папку в свої руки, пройдіть до іншого комп'ютера з Windows і для відновлення своїх ключів використовуйте безкоштовну утиліту ProduKey.

Використовуйте ProduKey для відновлення своїх ключів продуктів

Утиліта ProduKey від компанії Nirsoft дозволить вам відновити свої ключі продуктів з комп'ютера працював під Windows.

Скачайте утиліту, розпакуйте його в будь-яке вподобане вам місце і запустіть.

Восстановление ключей к Windows и программам со сломанного компьютера

Щоб відновити ключі зі зламаною копій Windows, клацніть на меню File (Файл) виберіть пункт меню Select Source (джерело).

У новому вікні виберіть пункт "load the product keys from external Windows directory" (завантаження ключів продуктів з зовнішньої директорії Windows) і потім пройдіть до своєї збереженої папці Windows.

Тут варто відзначити, що якщо для копіювання папки config ви використовували завантажувальну флешку з Linux, то вам необхідно вручну створити папки Windows System32, і потім помістити свою папку config всередину їх.

Якщо ж для копіювання ви використовували зовнішню станцію підключення, то ви можете вибрати пункт "load the product keys of external Windows installations from all disks currently plugged to your computer" (завантаження продуктів ключів зовнішньої установки Windows з усіх підключених на даний момент до вашого комп'ютера дисків). При цьому всі підключені диски будуть автоматично просканированы.

Восстановление ключей к Windows и программам со сломанного компьютера

Після цього ProduKey покаже вам всі ключі з вашого зламаного комп'ютера, які програма змогла знайти. Ці ключі будуть вам дуже корисні при подальшій торкнеться ваших програм.

Восстановление ключей к Windows и программам со сломанного компьютера

Щоб убезпечити себе на майбутнє, клацніть по іконці збереження і збережіть свої ключі в тестовому файлі. Ми також рекомендуємо зберегти цей файл у якомусь надійному місці.

Восстановление ключей к Windows и программам со сломанного компьютера

От і все! Удачі вам у вашому відновлення! І не забувайте заходити до нас, щоб завжди бути в курсі останніх новин і досягнень зі світу IT!