Завантаження і налаштування режиму Windows XP в Windows 7


Режим Windows XP - це повний віртуальний жорсткий диск (VHD) з Windows XP з пакетом оновлення 3. Після його установки необхідно виконати налаштування. Це окрема реалізація повною ОС. Необхідно пройти через весь процес установки, як якщо б система встановлювалася на окремому ПК. Відмінність полягає в тому, що після інсталяції комп'ютер працювати як з Windows XP та Windows 7.

Установка і настройка режиму Windows XP

Виконайте наведені нижче дії, щоб встановити режим Windows XP на комп'ютері під керуванням Windows 7.

Перейдіть на сторінку завантаження режиму Windows XP і виберіть версію Windows 7, під управлінням якої працює ваш комп'ютер. Зверніть увагу на вибір 32-розрядної або 64-розрядної версії. Виберіть мову у другому списку.

Натисніть кнопку завантаження режиму Windows XP. Це файл розміром 500 МБ, тому завантаження може зайняти п'ять хвилин або більше, в залежності від швидкості підключення до Інтернет.

Ви побачите попередження безпеки, такі як: "Click Save to save the download for use on several similar Windows 7 desktops" (Клацніть "Зберегти", щоб зберегти завантажений файл для використання на декількох схожих ПК під управлінням Windows). З'явиться запит на зазначення місця розташування для збереження файлу. Натисніть Run (Запуск), якщо це єдиний комп'ютер, який буде працювати в режимі Windows XP.

Далі може знову з'явитися запит на авторизацію, щоб запустити встановлення режиму Windows XP. Натисніть Run, щоб продовжити і почнеться установка режиму Windows XP. Натисніть Next (Далі), щоб продовжити.

Виберіть місце для установки файлів режиму Windows XP. Можна або вибрати розташування за умовчанням, або натиснути кнопку "Огляд" для вибору іншого місця розташування. Це досить великі файли, тому, при наявності жорсткого диска з великою кількістю вільного простору або при бажанні вказати інше місце можна вибрати шлях, відмінний від шляху за замовчуванням. Натисніть кнопку Next (Далі), коли будете готові продовжити.

Почнеться завантаження файлів. Індикатор виконання буде заповнюватися два рази, тому зачекайте. Після чого робота буде завершена. Натисніть кнопку (Готово).

Тепер необхідно встановити віртуальний ПК на комп'ютері під керуванням Windows 7. Поверніться на веб-сайт витуального ПК за сылке вище і натисніть кнопку віртуального ПК Windows.

Знову з'явиться запит: запустити завантажений файл або зберегти його. Якщо це єдиний комп'ютер, на який буде завантажений віртуальний ПК, виберіть Run. Якщо кілька комп'ютерів, виберіть Save і вкажіть папку, де буде збережено файл. Розмір файлу складає всього 10 МБ, тому завантаження не займе багато часу.

По завершенні завантаження файлу з'явиться запит на встановлення оновлення. Щоб продовжити, натисніть кнопку Yes (Так).

Відкриється екран ліцензії. Прочитайте ліцензійну угоду, прокрутіть вниз, або вибравши версію для друку, роздрукуйте її. Натисніть кнопку "I Accept" (Прийняти умови). Якщо ви не хочете приймати умови, натисніть кнопку "I Decline" (Відмовитися). Windows Virtual PC не буде встановлено.

Далі почнеться установка. Можна відстежувати виконання індикатор виконання. Після інсталяції Virtual PC необхідно перезавантажити комп'ютер. Можна натиснути кнопку "Restart Now" (Перезавантажити зараз), щоб перезавантажити комп'ютер, а можна натиснути кнопку Cancel (Скасувати), щоб виконати перезавантаження пізніше.

Налаштування режиму Windows XP

Режим Windows XP встановлено, але його необхідно налаштувати. Не слід забувати, що це окрема реалізація повною ОС. Наведені нижче інструкції допоможуть вам виконати установку.

Після перезавантаження комп'ютера, натисніть кнопку "Пуск" Windows 7. Потім виберіть "Всі програми" | Windows Virtual PC | Режим Windows XP, щоб почати установку.

Відкриється екран ліцензійної угоди. Ознайомтеся з умовами, натисніть кнопку "I accept the license terms" (Прийняти умови ліцензійної угоди), а потім натисніть кнопку Next (Далі).

Перевірте папку для установки і встановіть пароль для облікового запису XPMUSER. Ця необхідна обліковий запис створюється автоматично. Ця обліковий запис за замовчуванням використовується для запуску режиму Windows XP і будь-яких віртуальних додатків, що встановлюються у віртуальному примірнику Windows XP з пакетом оновлення 3. Цей пароль потрібно буде вказувати при запуску режиму Windows XP. Якщо ви не бажаєте вводити пароль при кожному запуску режиму Windows XP, можна зберегти облікові дані, встановивши прапорець "Remember credentials" (Запам'ятати облікові дані).

Перевірте папку для установки, зазначену у верхній частині екрана. Це повинна бути та ж папка, що і зазначена при встановленні режиму Windows XP в попередньому розділі. Якщо це іншу папку, натисніть кнопку огляд і знайдіть файли установки вручну. Введіть пароль, який відповідає вашим правилами для паролів. Введіть пароль ще раз. Натисніть кнопку Next (Далі), коли будете готові продовжити. Будь-який авторизований користувач, що запускає програму в режимі Windows XP, буде використовувати ці облікові дані.

Потім необхідно встановити автоматичні оновлення. Можна вибрати автоматичне завантаження та установку оновлень або відключити цю службу. Щоб ця служба працювала належним чином, необхідно, щоб основний комп'ютер під управлінням Windows 7 і віртуальний комп'ютер під управлінням режиму Windows XP мали підключення до Інтернету. Рекомендується включити службу автоматичного оновлення. Натисніть Next (Далі), щоб продовжити.

Програма налаштування виконає налаштування загального доступу до дисків. Загальний доступ до дисків дозволить обмінюватися файлами між ОС Windows 7 і режимом Windows XP. Програми зможуть безперешкодно передавати дані між обома ОС з допомогою копіювання і вставки. Натисніть кнопку запуску установки. Установка буде запущена. Цей процес може зайняти кілька хвилин.

По завершенні установки буде автоматично виконаний вхід в систему нової віртуальної машини. Обладнання буде визначено при запуску режиму Windows XP.

Потім необхідно застосувати будь-які додаткові оновлення до Windows XP. Ярлик автоматичних оновлень розташований у нижньому правому куті. Двічі клацніть його, щоб запустити процес оновлення. Відкриється знайомий вам екран автоматичних оновлень з двома варіантами оновлення:

  • Швидка установка: цей варіант виконає установку всіх рекомендованих і важливих оновлень.
  • Користувацька установка: в цьому варіанті будуть перераховані всі доступні оновлення, щоб ви могли вибрати необхідні.
  • Оскільки це лише віртуальна машина, яка використовується для запуску додатків, які не працюють в Windows 7, рекомендується вибрати швидку установку. практично у всіх випадках необхідні тільки рекомендовані та важливі виправлення. Якщо для якого-небудь додатка необхідні додаткові оновлення, виберіть власну установку. Для обох варіантів натисніть кнопку Install (встановити), щоб встановити оновлення.

    Вітаємо! Ви застосували всі рекомендовані оновлення. Натисніть кнопку Close (Закрити), і комп'ютер готовий до використання віртуальної машини Windows 7 для запуску Windows 7 або Windows XP. Можливості практично нічим не обмежені.