Налаштування WiFi на TP-Link


настройка wifi на tp-link

У більшості сучасних моделей роутерів TP-Link веб-інтерфейс практично повністю ідентичний. Тому дана інструкція підійде для роутерів TL-WR741N, TL-WR741ND, TL-WR743ND. TL-WR841ND, TL-WR941ND, TL-WR1043ND.
Отже, для того, щоб налаштувати WiFi на роутер TP-Link, треба зайти у веб-інтерфейс роутера за адресою http://192.168.1.1 (За умови, що до цього IP-адресу роутера залишився за замовчуванням - 192.168.1.1) Логін на доступ - admin, пароль за замовчуванням - admin.
У Веб-інтерфейсі роутера TP-Link знаходимо розділ Бездротовий режим і вибираємо підрозділ Налаштування бездротового режиму:

настройка wifi tp link


З основних налаштувань потрібно звернути увагу на SSID - це ім'я бездротової мережі. Його бажано змінити яку-небудь свою назву. Наприклад - MyRouter. Другий важливий параметр - Режим. Його оптимальніше всього виставити 11bgn змішаний. Інше можна залишити за замовчуванням і натиснути кнопку Зберегти.
Переходимо в розділ Безпеку бездротового режиму:

настройка wifi tp link

Тут краще всього вибрати тип змішаний тип шифрування - WPA-PSK/WPA2-PSK. Так краще вступати тому, що серед підключаються по WiFi пристроїв може бути якесь, яке не підтримує стандарт шифрування WPA2-PSK. У полі Пароль PSK прописуємо пароль на нашу мережу WiFi. В якості пароля може виступати будь-яке слово, число або змішаний набір символів не коротше 8 знаків. Натискаємо кнопку Зберегти.

Налаштування WiFi на TP-Link завершена.

Рекомендації: Для швидкого і безпроблемного підключення по WiFi різних пристроїв оптимальніше всього включити в налаштуваннях DHCP-сервер, якщо він не включений. Щоб його увімкнути, перейдіть в розділ DHCP > Налаштування DHCP, поставте галочку Включити і натисніть кнопку Зберегти.

настройка wifi tp link