Огляд Google Chrome Metro

Здається, пошуковий гігант повністю ігнорує дизайнерські керівництва Microsoft. Компанія надала лише повноекранний браузер, в якого загального більше не з додатками Windows, а з Chrome OS. На щастя, поки представлена лише рання версія браузера для розробників, так що цілком ймовірно, зміни ще будуть.

Поки з Metro Windows 8 Release Preview працює лише версія Chrome з каналу розробників (Google Chrome 21.0.1171.0 Dev). Крім того, Chrome необхідно зробити браузером за замовчуванням. Зробити це можна через важко виявляється інтерфейс "Вибір програм за замовчуванням" з панелі управління Windows 8.

Google Chrome для Metro

Як тільки Chrome стає браузером за замовчуванням, відбуваються три очевидні речі: IE Metro зникає, а його панель на стартовому екрані замінюється на панель для настільного IE, всі веб-сайти, додані вами на стартовий екран, втрачають свою налаштовану графіком, і з'являється нова панель Chrome.

Google Chrome для Metro

Запустивши Chrome під Metro, будьте готові до розчарування. В даний час програма не підтримує ніяких елементів Metro. Насправді, поки це лише розширена версія Chrome на базі Chromium.

Ви можете увійти в свій аккаунт Google, і ваші встановлені додатки і розширення для Chrome, закладки та налаштування будуть працювати з новим браузером.

Google Chrome для Metro

Google Chrome для Metro

Але крім цього браузер поки нічого не вміє.

Правий клік для виклику панелі додатків? Відсутня.

Google Chrome для Metro

Інтерфейс налаштувань в стилі Metro також поки відсутня:

Google Chrome для Metro

Чекаємо фінальну версію Google Chrome для Metro. Як тільки вона з'явиться, ми про неї розповімо. Оставатесь з нами.