Як відключити гудок на ТЕЛЕ2


как убрать музыку или мелодии вместо гудков на tele2

Оператор стільникового зв'язку TELE2, як і інші оператори, має у своєму арсеналі пропозицій послугу «Гудок», яка дозволяє змінити звичайні довгі гудки, які чує той, хто телефонує Вам в трубці, на Вашу улюблену мелодію з великого каталогу мелодій, або який-небудь веселий прикол. Це дуже популярна послуга у молоді. Але от старше покоління її вже не особливо схвалює і платити зайвого за неї не бажає.
Цей пост для ось таких людей, яким ця фіча не потрібна і вони хочуть дізнатися, як вимкнути Сигнал на ТЕЛЕ2. Зараз я Вам все детально розкажу.
Можна звичайно піти в будь-який салон зв'язку TELE2 і звернутися до консультантів. Вони швидко знімуть у Вас цю послугу.
Існує кілька способів як прибрати мелодію замість гудків самостійно.
Найпростіший спосіб - вимкнути послугу Гудок з допомогою комбінації кнопок або, так званої, USSD-команди. Беремо апарат у руки. Якщо у Вас смартфон - відкриваємо додаток Телефон, набираємо:


*115*0#

Після цього треба натиснути кнопку виклику і чекати відповідного повідомлення. У ньому Вас попросять ввести слово «ОК» для підтвердження дій. Відправляємо повідомлення і... і все, послуга мелодію замість гудків відключена.

Другий спосіб - вимкнути гудок TELE2 через Особистий кабінет.

как убрать музыку или мелодии вместо гудков на tele2

Щоб це зробити - йдемо на сайт gudok.tele2.ru і реєструємося на ньому, якщо не зробили цього раніше. Потім шукаємо в меню розділ «Послуги», заходимо в неї і бачимо список підключених. Знаходимо в ньому «Гудок» і відключаємо музику замість гудків.

Ну і останній, третій спосіб прибрати музику замість гудків - зателефонувати в абонентську довідкову службу за номером 611 і в електронному меню вибираєте пункт - з'єднати з оператором ТЕЛЕ2, який скаже Вам будь послуги у Вас підключені і по Вашому вимогу відключить будь-яку з них.

как убрать музыку или мелодии вместо гудков на tele2

Примітка:

Для того, щоб включити послугу знову - досить на клавіатурі набрати USSD-команду:

*115*1#

Або зателефонувати за номером 611 оператору.