Налаштування WiFi на TP-Link TL-WR741ND


настройка WiFi на роутере TL-WR741ND

Отже, для того, щоб налаштувати WiFi на роутер TP-Link TL-WR741ND, треба зайти у веб-інтерфейс роутера по IP-адресою роутера - 192.168.1.1, ввівши в браузері адресу http://192.168.1.1 (Само собою, за умови, що до цього IP-адресу роутера залишився за замовчуванням). Логін доступу - admin, пароль за замовчуванням (знову ж, якщо не був змінений при первинній настройці) - admin.

У Веб-інтерфейсі роутера TP-Link TL-WR741ND вибираємо розділ Бездротовий режим >>> Настроювання безпроводового режиму:

настройка wifi tp link


З головних налаштувань WiFi перше, на що треба звернути увагу - це ім'я бездротової мережі - SSID . Бажано його звичайно змінити яку-небудь свою назву. Наприклад: MyRouter. Ще один важливий параметр - це Режим. Його оптимальніше всього виставити 11bgn змішаний. Інше залишаємо за замовчуванням і натискаємо кнопку Зберегти.
Тепер треба перейти в розділ Безпеку бездротового режиму:

настройка wifi tp link

Тип шифрування найкраще змішаний - WPA-PSK/WPA2-PSK. Так краще зробити з-за того, що серед пристроїв, що підключаються по WiFi, може виявитися таке, яке не підтримує стандарт шифрування WPA2-PSK.
У полі Пароль PSK треба прописати ключна нашу мережу WiFi - багато його називають пароль WiFi. В якості пароля може виступати будь-яке слово, число або змішаний набір символів не коротше 8 знаків.
Натискаємо кнопку Зберегти.

Налаштування WiFi на TP-Link завершена.

Рекомендації: Щоб швидко і безпроблемно підключати по WiFi різні пристроїв оптимальніше всього включати в налаштуваннях DHCP-сервер, якщо з якоїсь причини він виявився виключений. Для того, щоб це зробити - переходимо в розділ DHCP >>> Налаштування DHCP і ставимо галочку Включити . Натискаємо кнопку Зберегти.

настройка wifi tp link