Як скачати музику з ВК (Вконтакте) на комп'ютер безкоштовно і без вірусів

Рекламний блок

как скачать музыку из вк и вконтакте бесплатно

Молодіжна соціальна мережа ВКонтакте - це, напевно, найбільша комора різноманітного мультимедіа-контенту та музики зокрема. Принаймні у мене ще ні разу не було такого, щоб я на вк.кому не знайшов якусь потрібну мені музичну композицію. Але є в цій соціалці один великий мінус - треки з vk скачати просто так у Вас не вийде. Там взагалі повністю відсутня така можливість. Слухати - слухай, а завантажити - ні-ні. Звичайно, таке положення справ не влаштовує. У підсумку, я витратив дуже багато часу поки знайшов спосіб як качати музику з ВКонтакте на комп'ютер, який для мене є найзручнішим. Зараз я з Вами їм і поділюся.

В якості передмови, хочу сказати, що я перепробував купу різних програм, типу VKSaver, Дідіжей Вконтакте і SaveFrom.Net але ні одна з них нормальним чином не працювала. Причому ще і антивірус періодично починав лаятися. А про VKSaver взагалі погана слава ходить.
Потім я спробував працювати з онлайн-сервісами без установки програм. Але добра половина з них вимагала доступу до мого профілю ВКонтате, що мене взагалі не влаштовує. Та й працювати з ними дико незручно.
Є ще один спосіб скачування композицій, яким іноді можна скористатися, але постійно з ним працювати дуже незручно. Описаний він тут, сенс способу полягає в пошуку «замаскованої» посилання.

В результаті, я прийшов до пошуків спеціальних розширень Гугл Хром, так як я саме цим браузером найчастіше користуюся. Знайшов дуже непогана - All Music Downloader, який виявився дуже зручним для роботи з ololo.fm. Але ось з vk.com воно нормально працювати не захотіло. Довелося шукати інше. Перепробувавши купу різного, я нарешті-таки знайшов гідний варіант - VKontakte Optimizer або просто VkOpt.


Як встановити VkOpt?

Натискаємо кнопку виклику системного меню Chrome:

программа для скачивания музыки вконтакте vk.com

Вибираємо пункт меню Додаткові інструменти >> Розширення.

Проматываем вниз список вже встановлених розширень і знаходимо посилання «Ще розширення»:

как качать музыку vkontakte

Таким чином ми потрапимо в магазин розширень Google Chrome. Тут треба в рядку пошуку ввести «vkopt» і поставити прапорець «Розширення»:

расширение vkopt как установить Хром

Результати пошуку знаходимо шукане розширення VkOpt і натискаємо на «Встановити». Хром попросить підтвердження:

как установить программу vkopt

Натискаємо на кнопку «Додати» і чекаємо, поки завершиться процес. В результаті у Вас повинно з'явитися таке повідомлення:

vkontakte optimizer 2.3.1 vkopt

Якщо Ви користуєтеся не Гугл Хром, а іншим браузером, то не турбуйтеся. Розширення ВКопт для контакту є і для інших - Ніхром, Яндекс.Браузер Опера і Firefox. Скачати можна тут.

Як користуватися VkOpt?!

Скачати музику з ВКонтакте використовуючи розширення VkOpt - простіше простого. Для початку заходимо на свою сторінку ВК. Якщо Ви тільки що встановили плагін, то побачите ось таке вікно:

скачать аудиозапись из ВК 2015 бесплатно

Вибираємо російську мову і натискаємо кнопку «ОК». Тепер треба перейти в «Мої Аудіозаписи»:

vkontakte optimizer 2.3.1 vkopt

Поруч з кнопкою відтворення треку має з'явитися ще одна - «Завантажити аудіозапис». Натискаємо на неї і почнеться завантаження музики з ВКонтакте:

скачать аудиозапись из ВК 2015 бесплатно

P. S. Ще раз повторюся - для мене найбільш зручний саме цей спосіб. Якщо у Вас є щось більш цікаве, то пишіть в коментарях - обговоримо!!!

Рекламний блок