Як зберегти текст у форматі PDF?

pdfДобрий день!

Багато користувачі зберігають більшість своїх документів у форматі DOC (DOCX), простий текст найчастіше в TXT. Іноді, необхідний інший формат - PDF, наприклад, якщо ви хочете викласти свій документ в мережу інтернет. По-перше, формат PDF легко відкривається і MacOS і Windows. По-друге, не втрачається форматування тексту і графіки, що може бути присутнім у вашому тексті. У третіх, розмір документа, найчастіше, стає менше, і якщо ви його будете поширювати через інтернет - завантажити його можна буде і швидше і легше.

І так...

1. Зберігаємо текст у формат PDF в Word

Цей варіант підійде, якщо у вас встановлена відносно нова версія Microsoft Office (починаючи з 2007).

В Word вбудували можливість збереження документів у популярному форматі PDF. Опцій по збереженню, звичайно, не багато, але зберегти документ, якщо знадобилося раз-два на рік - цілком можна.

Клацаємо по "кухоль" з логотипом Microsoft Office в лівому верхньому кутку, далі вибираємо "зберегти як-->PDF або XPS" як на картинці нижче.

2014-04-03 08_14_47-

Після цього досить вказати місце для збереження і PDF-файл буде створений.

2014-04-03 08_15_11-Опубликовать как PDF или XPS

2014-04-03 08_21_22-Program Manager

2. ABBYY PDF Transformer

2014-04-03 08_12_21-ABBYY PDF Transformer_ 3 тыс изображений найдено в Яндекс.КартинкахНа мою скромну думку - це одна з кращих програм для роботи з PDF файлами!

Скачати можна з офіційного сайту, пробної версії вистачить на 30 днів для роботи з текстовими документами не більше 100 сторінок. Більшості цього більш ніж достатньо.

Програма, до речі, вміє не тільки перекладати текст в PDF формат, але і конвертувати PDF формат інші документи, може об'єднувати PDF файли, редагувати і т. д. загалом, повний спектр функцій створення та редагування PDF файлів.

Зараз спробуємо зберегти текстовий документ.

Після установки програми в меню "Пуск" у вас з'являться декілька значків, серед яких буде і такий - "створення PDF файлів". Запускаємо його.

Що особливо радує:

- файл може бути стиснутий;

- можна поставити пароль на відкриття документа, або його редагування та друк;

- є функція по влаштуванню нумерації сторінок;

- підтримка всіх популярних форматів документів (Word, Excel, текстові формати тощо)

2014-04-03 08_34_08-ABBYY PDF Transformer 3.0

До речі, документ створюється досить таки швидко. Наприклад, 10 сторінок були завершені за 5-6сек., і це на досить середньому, за нинішніми мірками, комп'ютері.

PS

Є, звичайно, ще десяток програм для створення PDF файлів, але особисто вважаю, що ABBYY PDF Transformer більш ніж достатньо!

До речі, в якійсь програмі зберігаєте документи (в PDF*) ви?