Гальмує відео в Sopcast, як прискорити?


sopcastУ цій невеликій статті хотілося б розповісти простий і швидкий спосіб по усуненню гальм відео-трансляції передач в такій популярній програмі, як Sopcast.

Незважаючи на свої скромні системні вимоги, програма може "пригальмовувати" навіть на відносно потужних комп'ютерах. Іноді, з не зовсім зрозумілих причин...

І так, почнемо.

Першим ділом, щоб виключити інші причини гальм, рекомендую перевірити швидкість вашого інтернет каналу (наприклад, ось тут непоганий тест: http://pr-cy.ru/speed_test_internet/. Таких сервісів в мережі предостатньо). У будь-якому випадку, для нормального перегляду відео, швидкість повинна бути не нижче 1 мб/с.

2014-03-01 10_41_55-Проверка скорости интернета - бесплатная проверка скорости интернет соединения о

Цифра отримана з особистого досвіду, коли менше - часто програма підвисає і дивитися трансляцію проблематично...

Друге - перевірте, можливо гальмує не сама програма SopCast, а комп'ютер, наприклад, якщо запущено безліч програм. Більш детально про причини гальм комп'ютера див. в цій статті, тут на цьому зупинятися не будемо.

І третє, мабуть головне, про що хотілося написати в цій статті. Після того, як почалася трансляція: тобто програма з'єдналася, відео і звук стали відображатися - але картинка час від часу смикається, як буд-то кадри дуже рідко змінюються - пропоную простий спосіб, як позбавився від цього сам.

Програма у працюючому режимі являє собою два вікна: в одному - звичайний відеопрогравач з трансляцією матчу, в іншому вікні налаштування й рекламовані канали. Суть в тому, щоб в опціях поміняти програвач на іншу програму - VideoLan програвач.

video player sop cast

Для початку завантажуємо VideoLAn за посиланням: http://www.videolan.org/. Встановлюємо.

2014-02-25 21_28_02-VideoLAN - VLC_ Официальный сайт - Бесплатные мультимедийные решения для всех ОС

Далі заходимо в налаштування програми SopCast і вказуємо шлях у налаштуваннях плеєра за замовчуванням - на шлях до програвача VideoLan. См. скріншот нижче - vlc.exe.

2014-02-25 21_29_43-Program Manager

Тепер при перегляді будь-відео-трансляції потрібно у вікні плеєра натиснути на кнопку "квадрат у квадраті" - тобто запуск сторонніх додатків. См. картинку нижче.
2014-03-01 10_55_02-

Після її натискання плеєр за замовчуванням закриється і відкриється вікно з трансляцією в програмі VideoLan. До речі, програма одна з найкращих у своєму роді для перегляду відео по мережі. І ось вже в ній - відео не гальмує, відтворюється плавно і чітко, навіть, якщо дивитися його кілька годин поспіль!

1 video lan


На цьому встановлення завершено. Чи допоміг вам спосіб?