Чому диспетчер завдань відключений


Чому диспетчер завдань відключений ?

[img]http://i2.wp.com/computer76.ru/wp-content/uploads/2014/01/dispetcher-zadach.jpg?resize=300,295[/img]

Особисто я не можу уявить собі нормальну роботу з системою, не використовуючи поєднання 3 заповітних клавіш Ctrl Alt Del. Утиліта дуже важлива, що дозволяє переглядати і контролювати запущені програми та програми, наглядати за навантаженням процесора і споживаної пам'яттю. Звідти ж списую невідомі мені і підозрілі процеси і перевіряю в мережі на причастя їх до зловредів. Для мене було б дуже неприємно, якщо в якийсь момент я просто не зможу запустити його. Давайте і заборонимо.


Отже, можна скасувати появу вікна Диспетчера завдань ось таким способом. Запускаємо редактор реєстру. У командному рядку набираємо regedit. Переходимо в розділ реєстру під назвою

HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftwindowscurrentversionpoliciessystem

і створимо тут новий DWORD-параметр під назвою DisableTaskMgr, присвоївши відповідно йому значення 1. Зміна цього параметра і означає причину того, що користувачі скаржаться на те, що Диспетчер завдань не запускається. Одне з головних дій кожної другої вірусної програми направлено на то, що я не зможу відкрити Диспетчер завдань.

А тепер при натисканні заповітних «Ctrl - Alt - Del» система попередить, що Диспетчер завдань відключений , а рядок виклику Диспетчера з контекстного меню Панелі задач також буде неактивна. Повернення до попереднього стану проводиться як зазвичай: присвоюємо вказаним параметром значення 0 або просто його видаляємо.

Читайте ще комп'ютерні приколи на сайті Компьютер76

Успіхів