Список кращих безкоштовних ативирусов 2013-2014

Рекламний блок

antivirusПовністю захистити комп'ютер від вірусів практично неможливо, якщо тільки відключити його від мережі інтернет, заклеїти CD-Rom, USB і т.д. Але навіщо тоді потрібен такий комп'ютер?

Для того, щоб знизити ризик зараження ПК, зовсім не зайвим буде використовувати антивірусну програму. Зараз їх десятки, якщо не сотні. Дозволити придбати собі дорогий антивірус може дозволити не кожен, та й багатьом простим користувачам, у яких немає важливою та цінною інформацією, він і не потрібен. А ось встановити хороший безкоштовний аналог - дуже навіть до речі! У цій статті розглянемо одні з самих кращих безкоштовних антивірусів минає 2013 року.

Увага! Дана стаття оновлена: http://pcpro100.info/luchshie-antivirusyi-2016/


Зміст:

  • Кращі безкоштовні антивіруси для домашнього ПК
  • 1. Антивірус Касперського (Яндекс-версія)
  • 2. Утиліта Dr.Web CureIt!
  • 3. AVAST Free Antivirus 2014
  • 4. AVG Free 2014
  • 5. Comodo Antivirus
  • 6. Avira Free Antivirus 2013
  • 7. Panda Cloud Antivirus
  • 8. USB Disk Security

Кращі безкоштовні антивіруси для домашнього ПК

1. Антивірус Касперського (Яндекс-версія)

http://kaspersky.yandex.ru/ (З 12.2013 - можна скачати пробні версії на 30 днів на: http://www.kaspersky.ru/trials#tab=tab-1)

Program Manager_2013-11-24_09-28-09Безсумнівно один з найбільш відомих і розкручених антивірусів в Росії. Версія від Яндекса дозволяє використовувати його абсолютно безкоштовно протягом 6 місяців. За цей час ви можете добре протестувати можливості програми, до того ж, отримаєте на цей час надійний захист. Загалом відмінний варіант як для новачка, так і для досвідченого користувача ПК.

: швидко працює, хороша захист, регулярне оновлення, повністю російська.


-: безкоштовно тільки на 6 місяців.

2. Утиліта Dr.Web CureIt!

http://www.freedrweb.com/cureit/licensing/

doctor webЦе невелика утиліта, яку не потрібно встановлювати, як всі інші програми. Ви просто завантажуєте її і можете відразу перевіряти свій ПК. До речі, перевірити можна тільки домашній ПК!

Безсумнівно, що постійним сторожем вона стати не може, але в доповнення до вашого основного антивірусу - річ не замінима.

: не потрібно встановлювати, працює швидко, не погана антивірусна база, не гальмує ваш ПК, російський інтерфейс.

-: перевіряє ваш ПК лише на вашу вимогу, час від часу потрібно завантажувати програму заного.

3. AVAST Free Antivirus 2014

http://www.avast.ru/index

avastДуже популярний антивірус, особливо останнім часом. Що особливо варто відзначити - це вбудовану самозахист програми. Це гарантує, що ні одна шкідлива програма не зможе його відключити, або додати себе в список виключень.

: дуже швидкий, безкоштовний, російська, велика антивірусна база, величезна кількість налаштувань.

-: помилкові тривоги, багато хто вважає його не таким надійним, як антивірус Касперського або Доктор веб.

4. AVG Free 2014

http://free.avg.com/ru-ru/free-downloads

avg_antivirus_freeОдин з кращих антивірусів в Росії, який доступний безкоштовно для всіх користувачів домашніх ПК. Що особливо радує, він вас захищає не тільки від вірусів, але і від троянів, шпигунських програм, запобігає зараженню комп'ютера під час перегляду інтернет-сторінок.

: дуже швидкий, регулярні оновлення, підтримка російської, невеликі системні вимоги.

-: інтерфейс не дуже дружелюбний для початківця користувача.

5. Comodo Antivirus

http://antivirus.comodo.com/

Comodo AntivirusВ общем буде непогана антивірусна програма, яка часто йде разом з брандмауером (програма для захисту мережі від несанкціонованого доступу). Варто додати, що не завжди легко налаштувати підтримку російської мови, втім, можна використовувати і англійську, якщо ви, звичайно, з ним знайомі...

: досить непогана захист, багато налаштувань, зручний інтерфейс.

-: незрозуміла налаштування російської мови, часто відбувається підвисання програми і гальма.

6. Avira Free Antivirus 2013

http://www.avira.com/ru/avira-free-antivirus

Avira Free Antivirus 2013Німецький антивірус, який здатний надійно захистити будь ПК. Варто відзначити хорошу підтримку російської мови, зазвичай де-небудь в меню залишаються не перекладені опції, але тільки не в цій програмі!

: дуже висока швидкість роботи, надійний захист, гарне оповіщення про загрози, регулярні оновлення, непогана захист проти невідомих вірусів, відсутніх в базі.

-: не зовсім зручний інтерфейс, правда, до нього швидко звикаєш.

7. Panda Cloud Antivirus

http://www.cloudantivirus.com/ru/forHome/

panda_cloud_AV_1_610x379Цей антивірус унікальний по своєму: йому непотрібно оновлення в прямому сенсі цього слова! Він працює за наступним принципом: всі підозрілі файли перевіряються через з'єднання з інтернет. Чим більшій кількості ПК встановлений антивірус - тим швидше підозрілий файл буде знайдений і обеззаражений.

: мінімум налаштувань при гарній ефективності, швидкий запуск, зручний інтерфейс.

-: низька швидкість роботи.

8. USB Disk Security

http://www.zbshareware.com/ru/download.html

USB Disk SecurityНе можна було в огляді про антивіруси не згадати про цю утиліту, адже в сьогоднішній час флешки майже повністю витіснили диски! Ця програма допоможе вам захистити флешки, вчасно знайти і розпізнати загрозу на них.

Працює на додаток до антивірусу, конфлікти виникають вкрай рідко. Рекомендується всім користувачам, які часто працюють з незнайомими флешками.

До речі, USB Disk Security був неодноразово нагороджений різними нагородами.

-: погана підтримка російської мови (після 10 хвилин роботи з програмою так і не вдалося налаштувати його).

Висновки. Не забувайте, що витрачений час на установку і налаштування антивірусних програм - це не марна трата часу! Воно вам компенсується і не раз - бо видаляти віруси, заняття куди більш тривалий. Іноді навіть доводиться заного встановлювати Windows. Компенсують витрачені півгодини-годину на налаштування антивірусу - втрату ваших файлів і багатогодинну налаштування Windows? Я думаю так!

Сподіваємося, що цей невеликий список кращих антивірусних програм допоможе вам у виборі антивіруса для дому.

Рекламний блок