Як перевести Pdf в Word?

Pdf в WordЦя невелика стаття буде особливо корисна для тих, кому доводиться часто працювати з такими програмами, як Microsoft Word і PDF-файлами. Взагалі, в останніх версіях Word вбудована можливість зберігати у форматі PDF (про це я вже згадував в одній із статей), але ось зворотна функція, щоб перевести Pdf в Word - часто кульгає, або взагалі неможлива (то автор захистив свій документ, то Pdf файл виходить іноді "кривий").

Для початку хотів би сказати ще одну річ: особисто я виділяю два види PDF файлів. Перший - в ньому є текст можна скопіювати (можна скористатися яким-небудь сервісом онлайн) і другий - у файлі одні картинки (з таким краще працювати в програмі FineReader).
І так, давайте розглянемо обидва випадки...

Сайти для того, щоб перевести Pdf в Word онлайн

1) pdftoword.ru

2014-04-30 12_59_55-Конвертировать PDF в Word онлайн & 100% бесплатноНа мій погляд, відмінний сервіс для перекладу невеликих документів (до 4 Мб) з одного формату в іншій.

Дозволяє в три кліка конвертувати PDF в формат текстового редактора Word (DOC).

Єдине, що не дуже - це час! Так, для конвертування навіть 3-4 Мб - знадобитися 20-40 сек. часу, саме стільки їх онлайн сервіс працював з моїм файлом.

Так само на сайті є спеціальна програма для швидкого перекладу одного формату в інший на комп'ютерах, на яких немає інтернету, або у випадках, коли файл розміром більше 4 Мб.

2) www.convertpdftoword.net

Цей сервіс підійде, якщо перший сайт вас чимось не влаштував. Більш функціональний і зручний (на мій погляд) сервіс онлайн. Сам процес конвертації відбувається в три етапи: спочатку вибираєте що будете конвертувати (а тут кілька варіантів), потім вказуйте файл і тиснете кнопку початку операції. Практично моментально (якщо файл великий, що і було в моєму випадку) - вам пропонується завантажити готовий варіант.

Зручно і швидко! (до речі, я тестував тільки PDF to Word, інші вкладки не перевіряв, див. скріншот нижче)

2014-04-30 13_04_07-Free Online Tool - PDF File Converter Online Tools

Як перевести на комп'ютері?

Якими б не були хороші онлайн сервіси, все таки, я вважаю, при роботі над великими документами PDF - краще користуватися спеціальним софтом: наприклад, програмою ABBYY FineReader (більш докладно про сканування тексту і роботи з програмою). Онлайн сервіси часто роблять помилки, неправильно розпізнають області, часто документ після їх роботи "роз'їдуться" (не зберігається вихідне форматування тексту).


FineReader

Вікно програми ABBYY FineReader 11.


Зазвичай весь процес в ABBYY FineReader проходить в три етапи:

1) Відкриває файл у програмі, вона його автоматично обробляє.

2) Якщо автоматична обробка вас не влаштувала (ну наприклад, програма неправильно розпізнала шматки тексту або таблиці) ви вручну коригуєте сторінки і заного запускаєте розпізнавання.

3) Третім етапом йде коригування помилок і збереження отриманого документа.

Більш докладно про це в підзаголовку про розпізнавання тексту: http://pcpro100.info/skanirovanie-teksta/#3.

Всім вдалого конвертування, однак...