Як користуватися поштою?

Рекламний блок

how-to-use-email

Ви зареєстрували собі безкоштовний скриньку електронної пошти на одному з безкоштовних сервісів. Тепер Ви можете користуватися всіма принадами електронної пошти без особливих обмежень. Про те як це робити сьогодні ми Вам і розповімо.
Для початку заходимо на свою поштову скриньку. Для приклад розглянемо сервіс mail.ru. Якщо у Вас пошта від Яндекс, Рамблер, Google або подібна - не переживайте - принцип роботи у всіх однаковий.


Для початку система попросить Вас авторизуватися:
email-usage-step1

Вводимо ім'я своєї скриньки та пароль. Натискаємо кнопку Увійти.

email-usage-step2

Тепер Ви можете Перевірити пошту або Написати листа куди-небудь, натиснувши на відповідне посилання. Створимо і отравим лист. Натискаємо на посилання «Написати листа».

email-usage-step3

В полі Кому необхідно вказати електронну адресу того, кому збираємося писати. Далі вказуємо тему листа і пишемо сам лист. При бажанні, ви можете також відправити фотографії, аудіо - і відеофайли, натиснувши кнопку Прикріпити файли. Для відправки листа натискаємо кнопку Відправити, і наш лист піде адресату. Перш ніж натиснути на неї, перевірте правильність заповнення всіх полів відправляється Вами листа.
Після натискання цієї кнопки написане Вами електронний лист буде прийнято до відправлення сервером.

Рекламний блок