Антивіруси 2015 для захисту домашнього ПК

Рекламний блок

антивирусы-2015Доброго дня.

Сьогодні без антивіруса вже не може обійтися не один комп'ютер, на якому є скільки-небудь значущі дані - адже ризик втрати інформації від дії вірусів досить високий. Причому з кожним роком поголів'я цих самих вірусів тільки зростає...

Як не дивно, кількість антивірусів - набагато менше, а хороших антивірусів - взагалі не більше десятка. Ось на представниках з цієї десятки антивірусів настає 2015р. я б і хотів зупинитися в даній статті.

І так, почнемо...

1) Антивірус Касперського 2015

Сайт: http://www.kaspersky.ru/antivirus (є пробна версія для домашнього використання)

2015-Kaspersky Anti-Virus _ Антивирус _ Лаборатория КасперскогоОдин з найбільш відомих антивірусів в Росії. І, до речі, один з найкращих в плані безпеки і захисту ПК.

Основні переваги:

- захист від шкідливих програм і шпигунів;

- перевірка переглядаються сайтів;

- автоматична перевірка викачуваних файлів і додатків;

- висока швидкість роботи;

- захист особистих даних.

У загальному і цілому підводячи підсумки: антивірус підійде як початківцям (які ще тільки знайомляться з комп'ютером і з антивірусами) так і досвідченим користувачам. Забезпечує хороший рівень захисту ПК, виявляє більшість поголів'я вірусів, гуляють на просторах інтернету.

2) Malwarebytes Anti-Malware

Сайт: http://www.malwarebytes.org/

защита-от-рекламного-ПО-Free-Anti-Malware-Саме це додаток я поставив на друге місце після Касперського, і зробив це не випадково!

Справа в тому, що крім вірусів в мережі інтернет, особливо останнім часом, стало "гуляти" просто величезне число рекламного сміття, тулбаров, тізерів, банерів, malware. Звичайний антивірус (в тому числі і Касперський) в більшості випадків нічого не знаходить і не сповіщає про загрозу.


А між тим, за таких вбудованих шкідливих речей ваш браузер і Windows може початися:

- перезавантаження ПК з показом різних вікон з рекламою;

- показ реклами в браузері на сайтах, де реклами ніколи раніше не було;

- пропажа ваших персональних даних і т. д.

Щоб видалити весь цей сміття і потрібна Malwarebytes. Рекомендую після перевірки антивірусом - перевірити комп'ютер ще і їй!

Можливо буде цікаво:

видалення рекламного ПО блокуючого Яндекс і Гугл;

видалення тулбаров з браузерів.

3) Avast 2015 Free (безкоштовний антивірус Аваст 2015)

Сайт: http://www.avast.ru/index

avast---лучший-антивирус-2014-105Особисто я вважаю цей антивірус одним з кращих, нарівні з Касперським. І цьому є цілий ряд пояснень:

1. Доступність.

Є дві версії антивірусу: безкоштовна і платна. Більшості вистачити навіть безкоштовної версії (всі основні функції по захисту в ній є).

2. Швидкість роботи.

Avast дуже швидко працює навіть на не дуже потужних комп'ютерах.

3. Хороший рівень захисту.

Avast має досить гарною антивірусної бази. До того ж розробники вказують, що антивірус починає захищати браузер від усякого рекламного ПО. Звичайно, Malwarebytes, я думаю він поки не замінить, але частково впоратися з цим завданням - цілком.

4) Panda Antivirus 2015

Сайт: http://www.pandasecurity.com/russia/homeusers/solutions/antivirus/ (є безкоштовна версія на 30 днів)

Антивирусная-программа---Panda-Antivirus-Pro-2015Широко відомий антивірус, як в Росії, так і за кордоном. Я ще пам'ятаю рік 2005-2006 коли на моєму комп'ютері була встановлена Panda Titanium Antivirus (до речі, захищала вона тоді комп'ютер дуже навіть не погано, 1,5 року не відчував взагалі ніяких проблем з вірусами. Потім перевстановив Windows, а Panda вже оновилася і ту версію тоді я так і не знайшов. У той час, до речі, ще не було безлімітного інтернету і шукати доводилося по локальній мережі...).

Що стосується версії 2015 року - то вона цілком собі нічого. По швидкості, звичайно, програє Авасту, але по надійності можна посперечатися! Panda з досить хорошою базою може нейтралізувати більшість вірусів. Можна рекомендувати як основний антивірус для ноутбука або комп'ютера.

5) AVG

Сайт: http://www.avg.com/ru-ru/free-antivirus-download (є дві версії: безкоштовно, платна)

2015-AVG-_-Защита-от-вирусовДуже і дуже непоганий антивірус. Навіть безкоштовної версії вистачить для достатньо надійного захисту ПК від вірусів, рекламного ПО, шпигунських і троянських коней, захисту інтернету від шкідливих сайтів і посилань і пр.

Найголовнішою перевагою програми (на мій погляд) є її простота і швидкість роботи. Навіть зовсім початківець користувач зможе встановити і налаштувати антивірус AVG на ПК, причому комп'ютер буде працювати досить швидко і надійно захищений від основних загроз з інтернету.

Так само варто додати, що цей антивірус, крім ПК, можна встановити на багато інші пристрої: на планшети, на мобільні телефони, на Mac і т. д.

6) Avira Free 2015

Сайт: http://www.avira.com/ru/avira-free-antivirus (є безкоштовна версія)

AviraДосить непоганий німецький антивірус. Одне з кращих якостей цього антивіруса - це його низькі системні вимоги. Навіть на комп'ютерах десятирічної давності він працює досить швидко. Скажу навіть більше, в одній із статей я його вже рекомендував використовувати для слабких комп'ютерів.

Основні переваги Avira:

- як уже сказав - дуже низькі системні вимоги;

- наявність безкоштовної версії;

- хороший контроль інтернету на "сірі" шкідливі сайти і посилання;

- захист персональної інформації;

- захист електронної пошти.

До речі, за версією багатьох рейтингів і тестів - Avira входить в десятку кращих в Світі антивірусів! Так, що варто хоча б звернути увагу на цей антивірус.

7) AVZ

Сайт: http://z-oleg.com/secur/avz/download.php

avzНу і остання програма для захисту ПК, яку я не міг не згадати в рамках даної статті...

AVZ це не простий антивірус, це цілий комплекс, цілий ряд скриптів та модулів для перевірки і захисту вашого комп'ютера. Основний напрямок - це видалення та захист від AdWare, SpyWare і троянських програм, але програма відмінно справляється і з безліччю вірусного поголів'я.

До того ж в її арсеналі є чудові функції: відновлення файлу Hosts, перевірка системних файлів Windows, відновлення параметрів запуску Windows, скидання налаштувань Internet Explorer і багато багато іншого.

До речі ще що відрізняє програму від інших - її не потрібно нічого встановлювати, просто завантажуєте і запускаєте! Рекомендую однозначно мати цей комплекс на комп'ютері або флешці (яка буде завжди під рукою.

PS

На цьому все. Звичайно, багато антивіруси і цікаві програми для захисту не увійшли в цей огляд. З іншого боку, напевно, навряд чи можливо зробити огляд всіх антивірусів, навіть взявши якийсь окремий проміжок в один рік. Тим більше, що більшості користувачів не потрібні рідкісні, ще не достатньо перевірені і обкатані антивіруси. Власне, виходив я головним чином, з особистих переваг, з тих програм, які не раз мені допомагали позбутися від вірусного зараження ПК.

Всім удачі і поменше вірусів, як на ПК, так і в реальному житті!

Рекламний блок